Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Praktik Plus, rodinný dům


Projekt rodinného domu Praktik Plus - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha118,2 m²
obestavěný prostor786,7 m³
celková užitková plocha159,0 m²
užitková plocha přízemí90,5 m²
užitková plocha podkroví68,5 m²
výška hřebene střechy7,7 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Praktik Plus je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Praktik Plus je dům je střední velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Dům je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Jednoduchá dispozice domu a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor. Noční část domu je osazena do podkroví, z haly podkroví je zajištěn průhled do zimní zahrady a obývacího pokoje, zimní zahrada přes jídelní část prosvětluje schodišťový prostor.
Doporučené úpravy: volný obytný prostor je možno individuálně rozdělit, zrušením výhledu v hale podkroví získáme prostor pro osazení šaten k ložnicím, dům je možno podsklepit.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Praktik Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.