Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Topas, bungalov


Projekt bungalovu Topas - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice5+1
zastavěná plocha156,5 m²
obestavěný prostor707,9 m³
celková užitková plocha126,6 m²
užitková plocha přízemí126,6 m²
výška hřebene střechy5,63 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuSV,V,JV

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Topas je založen na konstrukčním systému YTONG.

Topas je dům střední velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, je vhodný do nízké okolní zástavby. Má možnost využití podkroví jako dalších skladových prostor domu, svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Dům má vhodné dispoziční oddělení denní části od noční.
Doporučené úpravy : projekt v zrcadlovém obraze, dům je možno podsklepit.

Vojtěch Carda
samostatný projektant bungalovu Topas
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.