Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Variant 55, rodinný dům


Projekt rodinného domu Variant 55 - foto

Základní parametry domu

dispozice6+1
zastavěná plocha155,8 m²
obestavěný prostor1 178,4 m³
celková užitková plocha296,2 m²
užitková plocha přízemí124,9 m²
užitková plocha podkroví130,0 m²
výška hřebene střechy7,74 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,JZ,Z,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Variant 55 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Variant 55 je dům větší velikostní kategorie = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby - svým vnitřním prostorem uspokojí nároky dvou rodinných jednotek = dům je částečně podsklepený s obytným podkrovím = v případě požadavků stavebníka je možno přízemí využít na kancelářské prostory = je vhodný pro rovinatý, případně mírně svahovitý terén = svými rozměry je určen na větší stavební pozemky

Jan Hloušek
samostatný projektant rodinného domu Variant 55
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.