Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vesuv, bungalov


Projekt bungalovu Vesuv - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice3+1
zastavěná plocha89,7 m²
obestavěný prostor350,0 m³
celková užitková plocha67,4 m²
užitková plocha přízemí67,4 m²
výška hřebene střechy4,5 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuV,JV,J,JZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Vesuv je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Vesuv je dům menší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Navazuje na velmi oblíbený dům Bungalow 14. Dům má samostatnou technickou místnost a šatnu. Dům lze záměnou šatny a zádveří osadit na pozemek se severním a jižním vstupem.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant bungalovu Vesuv
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.