Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Victoria, rodinný dům


Projekt rodinného domu Victoria - foto

Základní parametry domu

dispozice3+1
zastavěná plocha42,3 m²
obestavěný prostor267,0 m³
celková užitná plocha58,93 m²
užitná plocha přízemí30,73 m²
užitná plocha podkroví28,2 m²
výška hřebene střechy6,87 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Victoria je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Victoria je dům ekonomické kategorie, výhodou je nenáročná a rychlá výstavba, je vhodný pro rovinatý nebo mírně svahovitý terén. Jednoduchá dispozice domu a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor, noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, na boční stranu objektu je možno umístit suché stání pro vozidlo, resp. garáž, u ložnic v podkroví je možno zrealizovat balkon, dům je možno podsklepit.
Dům je zařazen do nabídky programu POROTHERM DŮM Wienerberger v kategorii ekonomické domy.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant rodinného domu Victoria
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.