Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rychlé řešení nabídky výstavby rodinných domů


Logo GS PartnerProgram G SERVIS partner nabízí nástroje a podporu pro efektivní komunikaci a zkvalitnění nabídky výstavby rodinných domů.
Rychlé řešení nabídky výstavby rodinných domů

1100 projektových řešení

G SERVIS partner může svým zákazníkům okamžitě nabídnout výběr z 1100 projektových řešení rodinných domů různých velikostí a kategorií, které jsou prověřeny desítkami tisíc realizací. Projekt domu G SERVIS je kompletní prováděcí dokumentace, obsahující architekturu, statiku, elektro, vytápění, zdravotechniku a požární zprávu.

Zahájení stavebního řízení do 10 dnů

G SERVIS partner obdrží veškerou dokumentaci a služby nutné pro zahájení stavebního řízení tj. typový projekt domu, projekt osazení domu, Průkaz ENB, měření radonu a případně i požadované klientské změny již do 10 pracovních dnů.

Výrazné slevy na projektovou dokumentaci

Všem G SERVIS partnerům je poskytnuta výrazná partnerská sleva na všechny typové projekty rodinných domů společnosti G SERVIS. G SERVIS partner obdrží pro zpracování nabídky zákazníkovi zdarma výkaz výměr v elektronické podobě.

Služby a bezplatné poradenství

G SERVIS partner může pro své zákazníky využít bezplatné konzultace v poradenských kancelářích nebo telefonické konzultace, kde jim odborní projektanti G SERVIS pomohou s výběrem vhodného typu domu nebo poradí s uvažovanými změnami v dokumentaci. Klientské změny jsou dodávány již do 10 pracovních dnů v ceně od 900 Kč .

Grafické materiály, Certifikát

G SERVIS partner má možnost používat vizualizace domů a další grafi cké materiály k rodinným domům pro reklamní a prezentační účely nabídky výstavby rodinných domů (www stránky apod.) G SERVIS partner k podepsané dohodě o obchodní spolupráci a užívání značky G SERVIS partner obdrží osobní certifi kát, který slouží k prokázání oprávněnosti užívání této značky.

Katalog RODINNÉ DOMY

G SERVIS partner obdrží zdarma dvě aktuální vydání katalogu RODINNÉ DOMY společnosti G SERVIS. Na každé další vyžádané katalogy k prodeji nebo k poskytnutí zákazníkům obdrží G SERVIS partner výraznou partnerskou slevu.

Propagační materiály – prezentační sada

G SERVIS partner obdrží do své kanceláře prezentační sadu, kterou tvoří propagační materiály. Startovací prezentační sada obsahuje stojánek na katalog, 3D brýle a prospekty. Konkrétní rozsah prezentační sady je průběžně aktualizován a řešen individuálně.

Individuální nabídky a slevy na ostatní služby, věrnostní program

Individuální podmínky, nabídka pro G SERVIS partnery a doplňování prezentační sady je řešeno průběžně v souvislosti s uskutečněným obratem G SERVIS partnera.


Zeptejte se