Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Víte, jak se vyhnout katastrofickým scénářům při stavbě domu?


Konečně máte jasno, že chcete bydlet v rodinném domě? Určitě vám v hlavě naskakuje spousta otázek a nevíte, co začít zařizovat dříve. Denně proklikáte několik webů, na kterých jsou rady pro stavebníky a už se pomalu a jistě začínáte topit v záplavě stále nových a zaručeně správných informací, které se navíc na mnoha serverech výrazně liší? Dům nějaký vyberete, ale co s pozemkem kolem něj?

Máme pro vás návrh. Sjednejte si bezplatnou schůzku s odborným projektantem a dohodněte se, jak pozemek vyřešit komplexně. Pomůže vám vybrat typový projekt, nebo promění v nákres vaši individuální představu. Z naší nabídky domů si vybere opravdu každý. Přesvědčte se sami!

Úplně na začátku je důležité mít takový plán celého pozemku, který bude vyhovovat z funkčního i estetického hlediska. Ruku v ruce jde s jeho rozvržením určitě ekonomika celé výstavby, díky jejíž nepřehlednosti může dojít třeba také k přerušení prací na pozemku. Takové riziko jistě nechcete podstoupit, a proto dostanete přesný bodový scénář.

Není nic horšího, než když na upravenou zeminu kolem domu znovu najede těžká technika, která dokáže nadělat neskutečnou spoušť. Proto vám například doporučíme, abyste budovali zahradu souběžně s hrubou stavbou. A máme pro vás spoustu dalších tipů a dobrých rad.

Pokud se nevyžíváte v obíhání úřadů a potřebujete získat veškeré podklady a dokumentaci pro stavbu, opět se na nás obraťte, protože vám rádi stavební povolení vyřídíme od A do Z (= zahájení stavby).

Chcete-li se vyhnout katastrofickým scénářům, které jsou spojené s pořizováním projektů od různých dodavatelů, kontaktujte nás. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme detailně zmapovat a následně naplánovat vaši cestu do nového domova!

Neriskujte a vsaďte rovnou na spolehlivého partnera.


Zeptejte se