Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Financování stavby domu


Mnoho stavebníků již ví, jakým způsobem bude dům financovat. Většina z nich si ale neudělala opravdovou analýzu trhu a zkusila se spolehnout na to, že jim dostatečné srovnání udělá nezávislý finanční poradce, nebo se spokojila jen s jednou nabídkou. Osobně doporučuji srovnání s nabídkou Hypocentra Modré pyramidy. Dokážeme třeba financovat výstavbu domu i tzv. bez faktur a zálohově dopředu i v případě nedostatečné prostavěnosti.

Jiří Lejnar
ředitel Hypocenter Modré pyramidy

Hypocentrum Modré pyramidy

MODRÁ PYRAMIDA je díky nabídce úvěrů, jejich rychlému vyřizování a kvalitnímu bezplatnému servisu jedním z nejúspěšnějších bankovních ústavů na českém trhu. Zájem o bydlení roste, zejména o nové byty v osobním vlastnictví, které mají mnoho výhod ve srovnání s těmi již dříve postavenými. Pro člověka, který není z oboru, je velmi obtížné se zorientovat v nabídce bytových projektů a navíc zvolit optimální variantu financování.

GARANCE nejlepší ceny

Našim zákazníkům garantujeme, že komplexní podmínky nabízené hypotéky budou výhodnější než podmínky jiné  banky. Klientům využitím našich služeb ušetříme nejen čas, ale často i významnou finanční částku.

GARANCE čerpání úvěru

Zákazníci společnosti G SERVIS se díky této garanci mohou spolehnout, že dodrží své závazky vůči dodavateli. Úvěrový poradce hlídá nastavení podmínek čerpání v úvěrových smlouvách a jejich plněni tak, aby nedošlo k prodlení s čerpáním úvěru.

GARANCE následného servisu

Na co mnoho klientů nepamatuje je správná volba hypotečního produktu, a kromě opticky nejlevnější sazby pro daný okamžik si často neprostudují podmínky úvěru do budoucna. Hypocentrum Modré pyramidy nabízí  dlouholeté garance nejen sazeb, ale i další péči o  zákazníka. Hypoteční Poradce se s každým klientem může potkávat i v místě zaměstnání a bude řešit jakýkoliv problém i v průběhu splácení úvěru.

Nejvýhodnější a nejdostupnější podmínky na trhu

  • hypoteční poradci po celé České republice
  • možnosti financování domu několika hypotečními produkty
  • pomoc s celým procesem financováni, včetně řešení složitých případů
  • minimum potřebných dokladů
  • financováni až 100 % ceny nemovitosti
  • flexibilní splácení včetně neomezených mimořádných splátek bez sankcí
  • péče o klienta i po vyčerpání úvěru
  • všechna čerpání úvěru zdarma
  • garantovaná sleva na úrokové sazbě nebo poplatku stejně jako pro zaměstnance korporátních společností Hypocentra Modré pyramidy

Pro více informací o garancích či ke sjednání vašeho osobního hypotečního Poradce nás neváhejte kontaktovat.

Hypocentrum Modré pyramidy
Jindřišská 17, 110 00 Praha 1
Tel.: 222 868 300
Email: Hypocentrum@mpss.cz


Zeptejte se