Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Realizace stavby domu

Základem pro každou kvalitní stavbu rodinného domu je bezesporu kvalitní projekt. Během téměř dvacetileté historie společnosti G SERVIS jsme zákazníkům dodali desetitisíce kvalitních projektů a pomohli jsme i k několika tisícům kvalitních staveb. Na počátku úvah o bydlení v rodinném domě naši zákazníci zpravidla nemají jasnou představu o způsobu výstavby a volbě partnera pro bezproblémový průběh realizace domu. G SERVIS dokáže pomoci nejen s projektovou dokumentací všech objektů, se zajištěním financování, vyřízením stavebního povolení, ale také se stavbou samotnou. Sdělte nám své představy o budoucím bydlení a požadujte rychle i kvalitně provedené práce, minimálně pětiletou záruku, pevně dohodnutou cenu a potom už pouze klíče od svého vysněného domova.

Gustav Zlatý
projektant

Archservis

Společnost Archservis zajišťuje kompletní servis ve stavebnictví. Od dodávky projektů rodinných domů G SERVIS a projektů dalších staveb a zahrad, jejich vizualizaci, až po jejich realizaci. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby v oblasti výstavby a zahradní architektury. Ve fázi výstavby máme za cíl dodávku kvalitních stavebních služeb v souladu s architektonickou dokumentací domu a architektonickou dokumentací zahrady, za dodržení všech technologických postupů.

Mírové náměstí 9
562 01
Ústí nad Orlicí
Tel.: 739 216 21, 604 402 425
E-mail: archservis.sro@gmail.com
www.archservis.cz

POROTHERM DŮM Wienerberger

Unikátní program výstavby cihlových rodinných domů na celém území ČR. Zákazník má mimořádnou garanci realizace stavby domu vybranou profesionální stavební firmou, garanci kvality zajištěnou kontrolou stavby dozorem kvality a vystavením certifikátu kvality, a k tomu navíc jistotu realizace stavby domu podpořenou garanční listinou na 250 000 Kč od Wienerbergra.

Plachého 388/28
370 46 České Budějovice
Tel.: 844 111 123
Fax: 38 77 66 315
E-mail: info@wienerberger.cz
www.porothermDUM.cz

Stavby Praha s.r.o.

Stavíme zděné nízkoenergetické a pasivní rodinné domy. Nabízíme
kompletní stavby na klíč nebo jen hrubé stavby či základové desky. Dále
provádíme zpevněné plochy, stavby oplocení a přípojky inženýrských sítí.
Doporučujeme a často realizujeme RD dle projektové dokumentace
společnosti G SERVIS. U všech našich staveb platí PEVNÁ CENA a možnost
prodloužené záruky. Vypracování cenové nabídky a technická konzultace
zdarma.

Mansfeldova 792
198 00 Praha 9
Tel.: 724 354 241
E-mail: stavby@stavbypraha.cz
www.stavbypraha.cz

VEXTA a.s.

Jsme výrobce, dřevostavby VEXTA vznikají v naší výrobní hale. Na trhu působíme od roku 1991, jsme ryze českou společností. Dřevostavby nabízíme jak klasické, tak moderní se všemi souvisejícími pracemi. Realizujeme výstavbu katalogových i atypických rodinných montovaných domů „na klič. Naše domy dodáváme včetně základové desky a napojení na inženýrské sítě. Pokud si vyberete z naší aktuální nabídky 36-ti domů, nezaplatíte za projektovou dokumentaci ani korunu! VEXTA DOMY patří mezi první desítku největších dodavatelů dřevostaveb v ČR.

Sídlo společnosti
Hovorčovická 137
250 65 Bořanovice-Pakoměřice
Tel.: +420 800 900 963
E-mail: info@vexta.cz
www.vextadomy.cz

G SERVIS CZ, s.r.o., tel.: 236 160 333, e-mail: gservis@gservis.cz, web: www.vybersidum.cz