Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Realizace stavby domu

Základem pro každou kvalitní stavbu rodinného domu je bezesporu kvalitní projekt. Během téměř dvacetileté historie společnosti G SERVIS jsme zákazníkům dodali desetitisíce kvalitních projektů a pomohli jsme i k několika tisícům kvalitních staveb. Na počátku úvah o bydlení v rodinném domě naši zákazníci zpravidla nemají jasnou představu o způsobu výstavby a volbě partnera pro bezproblémový průběh realizace domu. G SERVIS dokáže pomoci nejen s projektovou dokumentací všech objektů, se zajištěním financování, vyřízením stavebního povolení, ale také se stavbou samotnou. Sdělte nám své představy o budoucím bydlení a požadujte rychle i kvalitně provedené práce, minimálně pětiletou záruku, pevně dohodnutou cenu a potom už pouze klíče od svého vysněného domova.

Gustav Zlatý
projektant

Wienerberger e4 dům

Zdravý cihlový dům na míru pro každou rodinu

e4 je konceptem moderního a do budoucna orientovaného bydlení založeného na využití keramických stavebních materiálů – cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach či lícového zdiva Terca.

e4 je víc než jen návodem ke stavbě, představuje komplexní řešení výstavby rodinných domů. Je odpovědí společnosti Wienerberger na individuální potřeby každého investora, jeho životní styl a zároveň na stále se zvyšující požadavky na energetickou náročnost budov a rychlost výstavby. Spojuje moderní trendy a technologie s tradičními a léty prověřenými materiály. Základem tohoto konceptu výstavby rodinných domů je využití synergie při spojení cihel, pálené střešní krytiny a moderních technologií.

Certifikované a prověřené stavební firmy zajistí stavbu rodinného domu e4 na klíč. Provedou vás stavbu od začátku až do konce. Wienerberger e4 dům je unikátní program výstavby cihlových rodinných domů na celém území ČR. Zákazník má mimořádnou garanci realizace stavby domu vybranou profesionální stavební firmou, garanci kvality zajištěnou kontrolou stavby dozorem kvality a vystavením certifikátu kvality, a k tomu navíc jistotu realizace stavby domu podpořenou garanční listinou na 250 000 Kč od společnosti Wienerberger.

Plachého 388/28
370 46 České Budějovice
E-mail: e4@wienerberger.com
www.e4dum.cz

G SERVIS CZ, s.r.o., tel.: 236 160 333, e-mail: gservis@gservis.cz, web: www.vybersidum.cz