Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Služby ve stavebnictví

www stránky

NOVASOL s.r.o.

Největší zprostředkovatel pronájmů rekreačních objektů v Evropě. Apartmány a domy v evropských metropolích, chaty a chalupy v blízkosti horských sportovních středisek, selské dvory i panská sídla na francouzském venkově. NOVASOL najdete od norských fjordů po středomořské pláže příležitosti pro chovatele psů, milovníky koní, hráče golfu I rekreační cyklisty.

Politických vězňů 1597/19
110 00 Praha 1
Tel.: 222 311 715
E-mail: novasol@novasol.cz
www.novasol.cz

Svépomocí.cz s.r.o.

Svépomocí.cz je internetový portál zaměřený na postupy stavby a rekonstrukce svépomocí. Na Svépomocí.cz najdete přehledně uspořádané informace s fotografiemi a postupy rozdělené podle jednotlivých stavebních etap. Na jednom místě máte k dispozici tisíce zkušeností od svépomocných stavebníků i odborných řemeslníků. Se stavebníky můžete diskutovat přímo u článku nebo v diskuzním fóru, účastnit se praktických workshopů, na kterých si můžete vše vyzkoušet na vlastní kůži. Svépomocí.cz je určeno každému kdo hledá informace o stavbě či rekonstrukci bez ohledu na to, zda svůj projekt realizuje sám nebo společně se stavební firmou.

Svépomocí.cz s.r.o.
Podnikatelská 558
190 11 Praha 9 - Běchovice
Tel.: 605 956 408
E-mail: pavel@svepomoci.cz
www.Svepomoci.cz

CONTIMEX, spol. s r.o.

Česká reklamní agentura založená roku 1993 se stabilní pozicí v oblasti marketingové komunikace a reklamy. Pomáhá klientům odlišit se a využívat přitom nejnovější moderní prostředky marketingové komunikace. Neztrácejte hlavu, zavolejte jim a dopřejte si reklamu, která na Vás upozorní.

CONTIMEX, spol. s r.o.
Vážného 15, 62100 Brno-Řečkovice
Tel.: +420 730 892 959
E-mail: info@contimex.cz

Časopisy a výstavy

G SERVIS CZ, s.r.o., tel.: 236 160 333, e-mail: gservis@gservis.cz, web: www.vybersidum.cz