Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Stavební materiály

Nezkušený investor často podceňuje význam architektonického návrhu a kvalitní projektové dokumentace. Snaží se šetřit tisíce až desetitisíce ještě před samotným začátkem stavby, aby pak tratil statisíce a miliony při samotné realizaci a následném užívání. Málokdo si uvědomuje, že projektová dokumentace rodinného domu neslouží pouze k získání stavebního povolení a základní představě o tom, jak bude dům vypadat, ale zejména jako nezbytný podklad pro výběrové řízení na zhotovitele stavby. Bez kvalitní projektové dokumentace investor netuší, co za vysoutěženou sumu od realizační firmy získá. Bude-li to poctivý dům, který přináší radost generacím, anebo stavba, se kterou se bude věčně trápit při neustálých opravách a rekonstrukcích.

Vít Kutnar
generální ředitel stavebnin DEK

Kompletní dodavatel DEK a.s.

STAVEBNINY DEK - největší dodavatel stavebních materiálů v ČR

STAVEBNINY DEK
Společnost Stavebniny DEK a.s. provozuje síť osmi desítek stavebnin v České a Slovenské republice. Nabídka Stavebnin DEK se skládá pouze z kvalitních stavebních materiálů, které byly před zařazením do prodeje prověřeny a schváleny specialisty a techniky Atelieru DEK. Současně s prodejem stavebních materiálů poskytují pracovníci Stavebnin DEK i technickou podporu a doporučují jejich správnou aplikaci.

Tiskařská 10/257
108 00 Praha 10
Tel.: 234 054 270
Fax: 234 054 278
E-mail: info@dektrade.cz
www.dektrade.cz

Konstrukční systémy

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Největší výrobce zdízích materiálů a zároveň nejprodávanějšího cihlového systému POROTHERM na území České a Slovenské Republiky.
Pro začínající stavebníky rodinného domu nabízí untikátní program výstavby cihlových rodinných domů POROTHERM DŮM Wienerberger se třemi garancemi.

Plachého 388/28
370 46 České Budějovice
Tel.: 383 826 111, 844 111 123
Fax: 383 826 115
E-mail: info@wienerberger.cz
www.wienerberger.cz
www.porotherm.cz

Xella CZ, s.r.o.

Výrobce a prodejce kompletního stavebního systému. Mezi hlavní produkty
patří: Ytong – masivní zdivo, výjimečné tepelněizolační parametry, rychlá
a přesná stavba; Silka – jedinečná akustická izolace, extrémní únosnost,
vysoká tepelná akumulace; Ytong Multipor – difusně otevřené tepelněizolační
desky z pórobetonu. Kromě prvotřídního materiálu společnost Xella CZ nabízí
stavebníkům projekt Ytong dům a celou řadu služeb.

Vodní 550
664 62 Hrušovany u Brna
Tel.: 800 828 828, 547 101 124 
Fax: 547 101 103
E-mail: obchod.cz@xella.com
www.ytong.cz
www.ytongdum.cz


KM Beta a.s.

Společnost je výrobcem vápenopískových cihel SENDWIX, které jsou
vhodným stavebním systémem pro energeticky úsporné, nízkoenergetické
a pasivní domy. Dále ve svém portfoliu nabízí pálené zdicí bloky, stropní
vložky, nosníky a nově i suché maltové směsi. Firma dodává ucelený
sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu.

Dolní Valy 2
695 01 Hodonín
Tel.: 518 321 134
Fax: 518 321 138
E-mail: kmbeta@kmbeta.cz
www.kmbeta.cz

Betonové stavební směsi/Základové desky

CEMEX

Firma CEMEX je lídrem v oblasti stavebních materiálů, která nabízí svým zákazníkům výrobu, dopravu a čerpání betonu, litých anhydritových a cementových potěrů a dalších stavebních materiálů (kamenivo, malta, cement). Nabízí také kompletní sortiment pro podlaháře pod značkou DURAMO (samonivelační stěrky, vsypy pro průmyslové podlahy, penetrace a impregnace) nebo systém základových a stropních konstrukcí ELEGOHOUSE. Výrobky CEMEX přináší praktické výhody na stavbě – snadnější a přesnější provádění stavebních prací a jejich zrychlení.

Laurinova 2800/4
155 00 Praha 5-Stodůlky
Tel.: 257 257 400
Fax: 257 257 480
E-mail: cz-cemex@cemex.com
www.cemex.cz

Střešní krytiny

TONDACH Česká republika s.r.o.

Společnost TONDACH - výrobce pravé pálené střešní tašky, systému
keramických doplňků a střešních doplňků pro střechu, solárního systému
TONDACH SOLAR a cihel Keratherm. Střešní krytina TONDACH je vyráběna z čistě přírodních materiálů, má vysokou trvanlivost a kvalitu. TONDACH nabízí rozšířenou 33letou záruku TONDACH All inclusive.

Bělotínská 722
753 18 Hranice
Tel.: 844 185 185
Fax: 581 673 343
E-mail: info@tondach.cz
www.tondach.cz

Odvodnění střechy

Lindab

Lindab je mezinárodní koncern se sídlem ve Švédsku, který vyvíjí, vyrábí,
prodává a produkty a systémová řešení, která zjednodušují výstavbu a zlepšují vnitřní klima budov. Působí v oblastech Stavební komponenty a Vzduchotechnika. Okapový systém Lindab Rainline v povrchové úpravě Elite, představuje dokonalý způsob odvodnění každé střechy. Jde o stavebnicový systém z předlakované oceli, v 10 barevných odstínech, s vysokou životností a zárukou 30 let.

Na Hůrce 1081/6
161 00 Praha 6
Tel.: 233 107 100
Fax: 233 107 165
E-mail: info@lindab.cz
www.lindab.cz

Střešní okna a světlovody

VELUX Česká republika, s.r.o.

Společnost VELU X dodává různé typy střešních oken, světlovody, rolety,
žaluzie, montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních. VELU X
poskytuje rovněž řešení pro ploché střechy. vývojem svých výrobků se
společnost neustále snaží o zlepšování životních podmínek v podkroví, které
by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu.

Sokolova 1d
619 00 Brno
Tel.: 840 111 241
Fax: 531 015 512
E-mail: info.v-cz@velux.com
www.velux.cz

Fasády a omítky

Divize WEBER, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců
vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby s hydroizolací. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie. Weber je znám i svou orientací na zákazníka, která se promítá v oblíbené příručce pro stavebníka – weber.rádce, která je distribuována sítí prodejců stavebních materiálů.

Radiová 3
102 00 Praha 10-Štěrboholy
Tel.: 272 701 137
Fax: 272 701 138
E-mail: info@weber-terranova.cz
www.weber-terranova.cz

Zateplení a izolace

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení. Materiály Isover jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov. Isover je v České republice dlouhodobě č. 1 na trhu tepelných izolací a firmou nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě. Má zde 3 výrobní závody: Častolovice – moderní závod na výrobu minerálních izolací s tradicí již téměř 50 let, velká část produkce se exportuje. V závodech v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou se vyrábí výrobky z expandovaného polystyrenu.

Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8 – Libeň
Tel.: 220 406 561
Fax: 494 331 198
E-mail: info@isover.cz
www.isover.cz
www.isover-eshop.cz

Sádrokartonové konstrukce

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. – divize Rigips

Značka Rigips úspěšně působí na českém stavebním trhu více než 25 let. Za tu dobu se společnost Rigips stala synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby. Společnost nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také dokonalý konstrukční systém. Díky svému přístupu k práci se značka Rigips stala dobrým partnerem jak velkým stavebním firmám, tak i jednotlivým zákazníkům. Všechny produkty prvotřídní kvality – od sádrokartonových desek přes spárovací tmely až po sádrové omítky – jsou vyráběny z ekologicky nezávadných surovin. Jsou plně recyklovatelné a ani jako odpad nezatěžují životní prostředí.

Rigips představuje moderní stavební systém, díky němuž lze rychle a efektivně vytvořit krásný a zdravý životní prostor.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, je členem koncernu Saint-Gobain. Ten působí na světových trzích již od roku 1665 a je jednou z nejstarších firem na světě. Patří mezi globální TOP 100 průmyslových podniků světa a je dnes díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a stavebních materiálů. V České republice firma působí od roku 1992 a aktuálně do ní patří 4 společnosti spravující 14 výrobních závodů, 9 značek a více než 4 000 zaměstnanců.

Součástí divize Rigips je také Škola suché výstavby, která nabízí množství odborně zaměřených kurzů (výstavba příčky, výstavba podhledu, opláštění podkroví, pokládání suché podlahy aj.) pro laiky i profesionály, kteří se chtějí zdokonalit v práci se sádrokartonem, suchými podlahami a podhledovými systémy. Seznam aktuálních kurzů je k dispozici na webové stránce www.skolasuchevystavby.cz.

Podrobné informace týkající se produktů společnosti Rigips i jejích workshopů Vám rádi poskytnou pracovníci Centra obchodní a technické podpory:

Po—Pá: 7:30—17:00
Tel. 226 292 224

Máte dotaz? Rádi Vám poradíme - https://www.rigips.cz/kontakty/formular/

Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8-Libeň
Tel.: 226 292 224
E-mail: info@rigips.cz
www.rigips.cz
Facebook
Youtube

Rolety a stínící technika

Bachl, spol. s r.o.

Skupina BACHL je známá generacemi pro inovativní vývoj, řešení, systémy a komponenty v řadě specializovaných oblastí stavebního průmyslu. V oblasti výplní stavebních otvorů máme v České republice více než 15 let zkušeností.
V oblasti stínicí techniky spolupracujeme s jedničkou na německém trhu, firmou ROMA. Rolety, žaluzie a textilní rolety ROMA nabízejí víc, než jen pouhou ochranu před sluncem. Můžete ovlivňovat atmosféru a klima v místnosti, bezpečnost a energetickou efektivnost Vašeho domu. Důležité je i estetické hledisko. To vše je klíčem k úspěchu.

Závod Bohumilice
Bohumilice 70
384 81 Čkyně
Tel: 388 303 220
E-mail: okna@bachl.cz
Web: www.bachl-okna.cz

Schody, stavební pouzdra, zábradlí, grafosklo

JAP FUTURE s r.o.

Dodáváme stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

 • Stahovací schody a stavební pouzdra JAP pro zasouvací dveře, požární a zateplené uzávěry
 • Skryté zárubně
 • Výroba a montáž interiérových a exteriérových schodišť.
 • Produktová řada grafosklo - ploché designové sklo,které nese vnitřní motiv využitím textilií či digitálního tisku.

Lověšice č.p. 67, 750 02 Přerov
Tel.: 581 587 811
E-mail: jap@japcz.cz
www.japcz.cz

Okna a dveře

Plastová okna WINDEK PVC

Stavební výplně WINDEK PVC patří do sortimentu společnosti Stavebniny DEK a.s. Na základě obchodní filozofie společnosti nabízí zákazníkovi nadstandardně kvalitní produkt za výhodnou cenu. Vedle samotného produktu je nezbytnou součástí prodeje také péče o zákazníka v podobě řešení jeho individuálních potřeb, dále technické a servisní poradenství.
Společným jmenovatelem všech našich systémů je kvalita výrobku, na kterou jsou kladeny maximální požadavky. Z tohoto důvodu jsme zvolili prvotřídní německý profil VEKA, který patří mezi technologické lídry mezi výrobci profilových systémů.

Tiskařská 10/257
108 00 Praha 10
Tel.: 510 000 100
E-mail: stavebniny@dek.cz
www.dek.cz
www.windek.cz

POL-SKONE

Společnost POL-SKONE CZ je zastoupením švédsko-polského koncernu, který vyrábí dveře a okna od roku 1990. Naše výrobky prodáváme do více
než 35 destinací v celém světě.

Naši hlavní náplní je výroba:

 • Interiérových dveří a zárubní ve všech povrchových úpravách
 • Folie, laminát, CPL, HPL, dýha, mořená dýha, lakované v dekorech RAL a NCS, celoskla
 • Bezpečnostních dveří
 • Dřevěných, ocelových zárubní a skrytých zárubní
 • Dřevěných a dřevo hliníkových oken
 • Vstupních exteriérových dveří
 • Ocelových a hliníkových prvků
 • Spec. produktů – protipožární dveře okna a stěny

Realizujeme komplexní zakázky včetně služeb – zaměření, doprava, montáž a servis.

Foerstrova 1688/5
500 02 Hradec Králové
Tel.: +420 778 700 714
E-mail: info@pol-skone.cz
www.pol-skone.cz

Garážová vrata

Komínové systémy

SCHIEDEL, s.r.o.

Společnost Schiedel, s.r.o již 70 let vyvíjí, vyrábí a testuje veškeré komponenty svých komínových systémů, tak aby byly pro své uživatele naprosto bezpečné. V nabídce naleznete komíny pro všechny typy paliv i spotřebičů, z rozličných materiálů - keramické, nerezové i plastové. Tyto výrobky jsou určeny pro novostavby i rekonstrukce rodinných domů, ale i pro objekty průmyslové či komerční. Samozřejmostí je bezplatné technické poradenství návrhu komínového tělesa a cenová nabídka každému přesně na míru.

Horoušanská 286
250 81 Nehvizdy
Tel.: 326 999 011
Fax: 326 999 010
E-mail: schiedel@schiedel.cz
www.schiedel.cz

Schiedel ABSOLUT – dvouvrstvý komínový systém s integrovanou tepelnou izolací a tenkostěnnou izostatickou keramickou vložkou, univerzální pro všechny typy paliv a spotřebičů, jediný certifikovaný systém v ČR pro pasivní domy.
www.absolutnikomin.cz

Schiedel KOMBIGAS – jedinečný komínový systém pro odvod spalin od pevných paliv a plynového kondenzačního spotřebiče, s další šachtou pro přívod vzduchu či vedení např. solárních rozvodů.
www.kombigas.cz

Schiedel UNI ADVANCED – inovovaný komínový systém se zadním odvětráním a novým typem izostatické vložky, s prefabrikovanou patou pro rychlou a bezproblémovou montáž.
www.chytrykomin.cz

Schiedel KERASTAR, ICS, PERMETER – nerezové třívrstvé komínové systémy pro všechny typy paliv a spotřebičů, určené pro vnější i vnitřní použití, bez nutnosti základu. Rychlá a jednoduchá montáž bez velkých zásahů do stávající konstrukce.
http://www.schiedel.cz/cz/kominy-pro-novou-vystavbu

G SERVIS CZ, s.r.o., tel.: 236 160 333, e-mail: gservis@gservis.cz, web: www.vybersidum.cz