Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Komínové sestavy

SCHIEDEL, s.r.o.

Společnost Schiedel, s.r.o již 70 let vyvíjí, vyrábí a testuje veškeré komponenty svých komínových systémů, tak aby byly pro své uživatele naprosto bezpečné. V nabídce naleznete komíny pro všechny typy paliv i spotřebičů, z rozličných materiálů - keramické, nerezové i plastové. Tyto výrobky jsou určeny pro novostavby i rekonstrukce rodinných domů, ale i pro objekty průmyslové či komerční. Samozřejmostí je bezplatné technické poradenství návrhu komínového tělesa a cenová nabídka každému přesně na míru.

Horoušanská 286
250 81 Nehvizdy
Tel.: 326 999 011
Fax: 326 999 010
E-mail: schiedel@schiedel.cz
www.schiedel.cz

Schiedel ABSOLUT – dvouvrstvý komínový systém s integrovanou tepelnou izolací a tenkostěnnou izostatickou keramickou vložkou, univerzální pro všechny typy paliv a spotřebičů, jediný certifikovaný systém v ČR pro pasivní domy.
www.absolutnikomin.cz

Schiedel KOMBIGAS – jedinečný komínový systém pro odvod spalin od pevných paliv a plynového kondenzačního spotřebiče, s další šachtou pro přívod vzduchu či vedení např. solárních rozvodů.
www.kombigas.cz

Schiedel UNI ADVANCED – inovovaný komínový systém se zadním odvětráním a novým typem izostatické vložky, s prefabrikovanou patou pro rychlou a bezproblémovou montáž.
www.chytrykomin.cz

Schiedel KERASTAR, ICS, PERMETER – nerezové třívrstvé komínové systémy pro všechny typy paliv a spotřebičů, určené pro vnější i vnitřní použití, bez nutnosti základu. Rychlá a jednoduchá montáž bez velkých zásahů do stávající konstrukce.
http://www.schiedel.cz/cz/kominy-pro-novou-vystavbu

G SERVIS CZ, s.r.o., tel.: 236 160 333, e-mail: gservis@gservis.cz, web: www.vybersidum.cz