Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vytápění domu a instalace

REGULUS se zaměřuje na moderní úsporné systémy vytápění s využitím tepelných čerpadel, slunečních kolektorů, teplovodních krbů a řízeného větrání s rekuperací tepla. Víme, že pro nejlepší funkci celého systému je důležité správné zapojení všech jeho prvků a jejich optimální regulace. Během více než 25leté historie firmy realizoval náš odborný technický tým velkou řadu typových i zákaznických projektů a je připraven navrhnout i speciální řešení dle vašich představ.

Pavel Kučera
ředitel společnosti REGULUS spol. s r.o.


Elektroinstalace

Hager Electro s.r.o.

Společnost Hager, pocházející z německo-francouzského pomezí, je již více než 60 let specialistou na elektrické instalace v bytových a komerčních objektech. Hager je synonymem pro špičkové rozvaděče, instalační a jisticí přístroje, systémy pro ukládání vedení a inteligentní systémy řízení budov. Do rodiny produktů Hager patří také domovní spínače Berker – vypínače a zásuvky, které sbírají uznání a designová ocenění již více než 90 let.

Pražská 238
250 66 Zdiby
Tel: +420 281 045 727
Email: info@hager.cz
www.hager.cz

Vytápění a klimatizace

Regulus

Dodavatel moderních systémů vytápění a větrání s využitím tepelných čerpadel a solárních systémů. Tepelná technika pro využití obnovitelných zdrojů energií: tepelná čerpadla (vzduch/voda i země/voda), sluneční kolektory, inteligentní regulace, systémy větrání s rekuperací tepla, akumulační nádrže a zásobníkové ohřívače TV, hliníková otopná tělesa, pokojové termostaty, elektrická topná tělesa.

Do Koutů 1897/3
143 00 Praha 4
Tel.: 244 016 955
Fax: 241 773 296
E-mail: topeni@regulus.cz
www.regulus.cz

Caradon Heating CZ, s.r.o.

Skupina Stelrad Radiator Group (SRG - známa také pod názvem Caradon) s centrálou ve Velké Británii je jedním z největších výrobců v odvětví topenářství v Evropě. Součástí skupiny jsou továrny na výrobu otopných těles Stelrad v Holandsku a Velké Británii, dekoračních otopných těles v Belgii a otopných těles Termo Teknik v Turecku. V Česku je zastoupena dceřinou společností CARADON HEATING CZ s.r.o. , jejíž centrála je v Ostravě a sklady se nacházejí v Krakově.

Caradon Heating CZ, s.r.o.
Hradní 27/37, 710 00 Ostrava 
Tel.: 597 707 815
E-mail: info@stelrad.cz
www.stelrad.cz

Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Daikin Europe N.V. je předním světovým výrobcem a dodavatelem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci (HVAC), včetně řešení zahrnujících tepelná čerpadla a chladicí agregáty.

S pomocí vlastních značkových technologií s nákladově efektivními řešeními se snažíme utvářet budoucí trendy v oblasti systémů pro vytápění, chlazení, větrání a mrazení a dodávat zákazníkům produkty Daikin poskytující maximální pohodlí, na něž se mohou vždy spolehnout.

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4-Michle
Tel.: +420 221 715 700
E-mail: office@daikin.cz
www.daikin.cz

ENBRA, a.s.

Firma ENBRA, a.s., se pohybuje na trhu topenářství a měření spotřeby vody a tepla už téměř 30 let, nově také v oblasti vzduchotechniky. Je jedničkou na trhu v prodeji vodoměrů a třetí největší dodavatel měřičů tepla. Ve svých Autorizovaných metrologických střediscích (AMS) poskytuje  kompletní servis a ověřování těchto měřidel.  V sortimentu firmy najdete, kromě již  vyjmenovaného, kotle plynové, elektrické i na tuhá paliva, ohřívače vody a solární systémy. ENBRA poskytuje také kompletní služby rozúčtování nákladů na teplo a teplou vodu.

ENBRA, a.s.
Popůvky 404
664 41 Troubsko
Tel.: 533 03 99 03
E-mail: enbra@enbra.cz
www.enbra.cz

Sanitární technika

Alca plast, s.r.o.

Společnost Alcaplast byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma. V současnosti má 7 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více jak 40 zemí světa. Alcaplast je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, vyrábí více než 580 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment. Ve filozofii společnosti hraje kvalita a design klíčovou roli. Prémiová značka ALCA představuje řadu krásných výrobků s vysokou užitnou hodnotou. Alcaplast je tvůrcem nových trendů v sanitární technice. 

Alca plast, s.r.o.
Biskupský dvůr 2095/8, 110 00 Praha
Tel.: 519 821 011
E-mail: alcaplast@alcaplast.cz
www.alcaplast.cz

G SERVIS CZ, s.r.o., tel.: 236 160 333, e-mail: gservis@gservis.cz, web: www.vybersidum.cz