Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vytápění domu a instalace

REGULUS se zaměřuje na moderní úsporné systémy vytápění s využitím tepelných čerpadel, slunečních kolektorů, teplovodních krbů a řízeného větrání s rekuperací tepla. Víme, že pro nejlepší funkci celého systému je důležité správné zapojení všech jeho prvků a jejich optimální regulace. Během více než 25leté historie firmy realizoval náš odborný technický tým velkou řadu typových i zákaznických projektů a je připraven navrhnout i speciální řešení dle vašich představ.

Pavel Kučera
ředitel společnosti REGULUS spol. s r.o.


Elektroinstalace

Hager Electro s.r.o.

Společnost Hager, pocházející z německo-francouzského pomezí, je již více než 60 let specialistou na elektrické instalace v bytových a komerčních objektech. Hager je synonymem pro špičkové rozvaděče, instalační a jisticí přístroje, systémy pro ukládání vedení a inteligentní systémy řízení budov. Do rodiny produktů Hager patří také domovní spínače Berker – vypínače a zásuvky, které sbírají uznání a designová ocenění již více než 90 let.

Pražská 238
250 66 Zdiby
Tel: +420 281 045 727
Email: info@hager.cz
www.hager.cz

Vytápění a klimatizace

Regulus

Dodavatel moderních systémů vytápění a větrání s využitím tepelných čerpadel a solárních systémů. Tepelná technika pro využití obnovitelných zdrojů energií: tepelná čerpadla (vzduch/voda i země/voda), sluneční kolektory, inteligentní regulace, systémy větrání s rekuperací tepla, akumulační nádrže a zásobníkové ohřívače TV, hliníková otopná tělesa, pokojové termostaty, elektrická topná tělesa.

Do Koutů 1897/3
143 00 Praha 4
Tel.: 244 016 955
Fax: 241 773 296
E-mail: topeni@regulus.cz
www.regulus.cz

REHAU, s.r.o.

Firma REHAU je prémiová značka pro řešení na bázi polymerů v oblasti stavebního a automobilového průmyslu i ostatních průmyslových odvětví. Nabízíme energeticky úsporné systémy a materiály jako plastová okna, balkonové a vchodové dveře, podlahové a stěnové vytápění/chlazení, domovní instalace, zemní vzduchové výměníky, hospodaření s dešťovou vodou, geotermální jímací sondy, kompletní inženýrské sítě, prvky pro nábytkový design.

Obchodní 117
Čestlice 251 01
Tel.: 272 190 111
Fax: 272 190 198
E-mail: praha@rehau.com
www.rehau.cz

KORADO, a.s.

Česká společnost KORADO, a.s. vyrábí a na český i světový trh dodává celý sortiment otopných radiátorů a lokálních větracích jednotek s možností rekuperace. Hlavním výrobním programem jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM. Kvalitu otopných těles KORADO si již ověřilo přes 30 milionů zákazníků po celém světě. Dalším novým projektem je zavedení uceleného sortimentu lokálních větracích a rekuperačních jednotek, které významným způsobem rozšiřují výrobkové portfolio společnosti. Dlouhodobou strategií je nabídnout kompletní řešení v oblasti vytápění s důrazem na moderní nízkoenergetické prvky a systémy, které v sobě spojují ohleduplnost k životnímu prostředí a úsporu nákladů na energie na straně zákazníka.

Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová
Tel.: 800 111 506
Tel.: 465 506 111
Fax: 465 533 126
E-mail: info@korado.cz
www.korado.cz

Centrální vysavač

NEWAG spol. s r.o.

Centrální vysavače Husky představují komplexní koncepci pohodlného a efektivního úklidu, která je podpořena zcela mimořádnou garancí – unikátní zárukou 25 let! Základní výhody centrální vysavače vycházejí z jednoduchého principu, kdy veškerý vzduch, nasávaný hubicí, trubním rozvodem a filtrem vysavače je finálně vyfouknut mimo dům. Prach se zachytí ve velké nádobě vysavače, umístěné např. v garáži, sklepě, nebo jiném nebytovém prostoru. Tím se stávají centrální vysavače nejzdravějšími vysavači pro váš domov.

Vestecká 104
252 41 Zlatníky-Hodkovice
Tel.: 261 221 528
Fax: 241 403 581
info@husky.cz
info@newag.cz
www.husky.cz

G SERVIS CZ, s.r.o., tel.: 236 160 333, e-mail: gservis@gservis.cz, web: www.vybersidum.cz