Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rychlé řešení nabídky výstavby rodinných domů.


Program G SERVIS partner nabízí nástroje a podporu
pro efektivní komunikaci a zkvalitnění nabídky výstavby
rodinných domů.

Proč se stát G SERVIS partnerem?

1 200 projektových řešení
G SERVIS partner může svým zákazníkům okamžitě nabídnout výběr z 1 200 projektových řešení rodinných domů různých velikostí a kategorií, které jsou prověřeny desítkami tisíc realizací. Projekt domu G SERVIS CZ je prováděcí dokumentace, obsahující architekturu, statiku, elektro, vytápění, zdravotechniku a pož. zprávu.

Dodání projektové dokumentace do 10 dnů
G SERVIS partner obdrží vybranou projektovou dokumentaci (typový projekt, měření radonu) do 10 pracovních dnů. Další dokumenty jako je projekt osazení domu či PENB do dalších 15 dnů od obdržení podkladů pro projekt osazení domu na pozemek.

Výrazné slevy na projektovou dokumentaci
Všem G SERVIS partnerům je poskytnuta výrazná partnerská sleva na všechny typové projekty rodinných domů společnosti G SERVIS CZ. G SERVIS Partner si může vyžádat Výkaz výměr v elektronické podobě pro zpracování cenové nabídky k již objednané popř. vybrané projektové dokumentaci (platí pouze pro zpracované dokumenty Výkaz výměr).

Služby a bezplatné poradenství
G SERVIS partner může pro své zákazníky využít bezplatné konzultace v poradenských kancelářích nebo telefonické konzultace, kde jim projektanti G SERVIS CZ pomohou s výběrem vhodného typu domu nebo poradí s uvažovanými změnami v dokumentaci. Klientské změny jsou dodávány již od 10 pracovních dnů v ceně od 3 000 Kč. Pokud má G SERVIS partner svého projektanta, vydáváme také povolení změn, které zaručuje úpravu projektu vaším dvorním projektantem s naším oficiálním svolením.

Grafické materiály, certifikát
G SERVIS partner má možnost používat vizualizace domů a další grafické materiály k rodinným domům pro reklamní a prezentační účely nabídky výstavby rodinných domů (www stránky apod.) G SERVIS partner k podepsané dohodě o  obchodní spolupráci a užívání značky G SERVIS partner obdrží osobní certifikát, který slouží k prokázání oprávněnosti užívání této značky.

Katalog PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ a projekty pasivních domů
G SERVIS partner má nárok na dvě aktuální vydání katalogu projekty RODINNÝCH DOMŮ a projekty pasivních domů společnosti G SERVIS CZ zdarma. Na každé další vyžádané katalogy k prodeji nebo k poskytnutí zákazníkům obdrží G SERVIS partner výraznou partnerskou slevu.


Zeptejte se