Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rezidence MULLIGAN HOUSE 15 km od Prahy je hotová a k prodeji – NOVÁ CENA!!!


Nabízíme k prodeji rezidenční sídlo navržené dle individuálního projektu a realizované společnosti Pro-stavig, s.r.o. V tomto luxusním domě se skloubila kombinace kvalitních materiálů s jedinečnou lokalitou. Nadstandardní dům se nachází v Horním Bezděkově, na pozemku o rozloze 900 m², v krásném a klidném prostředí na okraji křivoklátských lesů, zhruba 15 km od Prahy na trase Praha – Karlovy Vary. Dostupnost na letiště Ruzyň je necelých 15 minut. V blízkosti se nacházejí nejvýznamnější české památky – Karlštejn, Křivoklát a zámek Lány, které určitě stojí za návštěvu.

V těsné blízkosti domu se nachází devítijamkové golfové hřiště sportovního a relaxačního areálu Botanika s tenisovými kurty a relaxační zónou. Zde se můžete naučit golfovému řemeslu v golfové Akademii INGOLF – learning golf Centrum Alana Babického. Terény na tracking a cykloturistiku jsou v této lokalitě na velmi slušné úrovni. Pro milovníky koní jsou v nabídce projížďky na koních.

Popis rezidence

Dům je postaven ze systému Porotherm, zateplen fasádním polystyrenem tloušťky 120 mm. Jako střešní krytina byla použita betonová taška v černé barvě. V interiéru jsou použity sádrokartonové desky RIGIPS. Podlahovou krytinu v domě tvoří keramická dlažba a příjemný pocit tepla domova navozují dřevěné parkety od společnosti MERBAU. Interiérové dveře jsou dodány od společnosti SAPELI v dekoru dýhy. Po točivém schodišti se lze dostat na galerii, ze které se nabízí zajímavý pohled přes prosklenou podlahu na přízemí domu. Dřevěná Euro okna a exteriérové dveře dotvářejí dokonalý luxus a vzhled domu.

Centrální zdroj tepla zabezpečuje kvalitní francouzský kondenzační kotel. Otopná soustava v domě je navržena jako kombinace podlahového vytápění s deskovými radiátory. Keramické obklady jsou vybrány v lehké pastelové barvě, které působí velmi příjemným dojmem. V koupelně si lze užít relaxaci a současně masáž v luxusním sprchovém koutě. Zastavěná plocha domu činí 250 m², podlahová plocha je 330 m². Aktuální cena rezidence je 15 000 000 Kč včetně DPH.

Bližší informace získáte na mobilu +420 603 479 702 nebo na e-mailu manak@gservis.cz.

Fotogalerie


Zeptejte se