Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Malý projekt rodinného domu


Nadešel čas na prvotní jednání s obcí, sousedy nebo s bankou a potřebujete podklady s bližšími informacemi k Vašemu vysněnému domu? Malý projekt slouží například k prvotnímu vyjádření stavebního úřadu, že tento typ domu můžete stavět na Vámi vybraném pozemku. A když si následně objednáte Typový projekt rodinného domu, Vámi zaplacená cena za Malý projekt bude odečtena z ceny velkého projektu.

Malý projekt přináší dispozici, pohledy, informace o rozměrech, informace o zastavěné a obytné ploše, základní informace o stavebně-konstrukčním řešení a informace o potřebách energií.

Objednáte-li si projekt typového rodinného domu, cenu za Malý projekt Vám vrátíme. Malý projekt budete tedy mít zdarma!

Malý projekt využijete také ve fázi výběru vhodného typu rodinného domu, např. nejsou-li pro Vás dostačující popisy domu na www stránkách nebo v katalogu a potřebujete získat doplňující údaje jako rozměry místností apod.

Malý projekt dodáváme v jednom vyhotovení, které obsahuje:

  • stručnou technickou zprávu
  • výkresy jednotlivých podlaží v měřítku 1:100
  • pohledy v měřítku 1:100
     

Malý projekt rodinného domu neslouží k vyřízení ohlášení stavby, ani ke stavebnímu řízení! Pro tyto účely si objednejte Typový projekt domu, který obdržíte již do 10 pracovních dnů. Cena malého projektu je 2 990 Kč a záloha na něj je 50% ceny. Ceny jsou uvedené v Kč včetně sazby DPH a je k nim ještě účtováno poštovné a balné.


Zeptejte se