Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Projekt plotu a oplocení


 

Pro Vaše soukromí i bezpečí

Projekt plotu přímo navazuje na Projekt osazení domu nebo na zpracovaný návrh zahrady zahradním architektem. Při koncepčním zpracování projektů je vše sjednocené, architektonicky a především technicky doladěné. Projekt oplocení akceptuje plánovaný vstup nebo vjezd do domu, napojení na sítě, řešení rozvodů instalací, umístění a zakomponování energoprojektu apod.

Projekt oplocení obsahuje

  • řešení strany oplocení pozemku ze zvoleného typového plotového pole (pohledy, řezy, konstrukční řešení, popis materiálů)
  • vstupní branku, vjezdovou bránu
  • zapracování energopilíře
  • umístění popelnice, poštovní schránky, zvonku nebo kamery

V ceně je zahrnuto řešení strany oplocení pozemku ze zvoleného typového plotového pole (pohledy, řezy, konstrukční řešení, popis materiálů).

Cena a způsob dodání

Projekty plotu a oplocení dodáváme do 10 pracovních dnů od objednání a uhrazení zálohy ve výši 50% ceny projektu. Cena Projektu oplocení pozemku Čelní pohledové strany je 2 190 Kč. Cena za zpracování projektu každé další strany oplocení pozemku je 1 090 Kč.

Naši projektanti pro vás umí nakreslit i individuální projekt plotu. Cena individuální projektové dokumentace začíná na částce 4 990 Kč.


Individuální řešení oplocení

 

  • Při svažitosti pozemku je účtován příplatek za svažitost  % z celkové ceny. Svažitostí pozemku se rozumí rozdíl ve výšce na straně pozemku pro zpracování projektu oplocení nad 1,0 m včetně.
  • Ceny za další požadavky (zvolení netypového řešení plotu apod.) budou řešeny individuálně před zahájením zpracování Projektu oplocení.

 

Projekt oplocení pozemku dodáváme v 5 paré na základě objednávky současně s projektovou dokumentací domu, nebo Projektem osazení domu. V případě objednání Projektu oplocení pozemku samostatně nebo dodatečně je projekt zasílán dobírkou do 10 pracovních dnů od objednání a uhrazení zálohy ve výši  50% ceny projektu.

Nabídka projektů plotů a oplocení.

 


Zeptejte se