Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vlastnosti kvalitní projektové dokumentace


Na českém trhu působíme již od roku 1995 a za tu dobu jsme vyprojektovali nový domov pro více než 22 tisíc spokojených rodin. V průběhu tohoto času jsme vypilovali naše projekty tak, aby svými vlastnostmi vyhovovaly především vám, našim klientům.

 Originalita

Naše projekty jsou vyprojektované lidmi, kteří mají dlouhodobou zkušenost s projektováním rodinných domů a každý z našich projektů je zároveň autorským dílem.

 Prověřená kvalita

Zpětná vazba od realizačních firem je podstatným prvkem při úpravě stávajících a projektování nových domů. Získáváte tak kvalitní projekt prověřený reálnou stavbou.

 Aktuální trendy

Ve spolupráci s předními českými výrobci a dodavateli stavebních materiálů aktualizujeme dokumentaci k rodinným domům dle posledních trendů ve stavebnictví.

 Úsporný a levný projekt

Dodáváme kompletní projekt včetně profesí v 5 paré za skvělou cenu 29 990 Kč. Naše projekty jsou v nízkoenergetickém standardu a šetří tak i budoucí náklady spojené s vaší nemovitostí.Vyberte si kvalitní projekt v naší nabídce typových domů!

 Nezávislý audit

Každý náš projekt je prověřen inspektorem nemovitostí a má svůj jedinečný průkaz prověření nemovitosti - NEMOPAS.

 Záruka

Za kvalitu našich projektů se zaručujeme, například tím, že naši projektanti jsou pojištění na odpovědnost za škody.

 Vodostálý tisk projektu

Maličkost, ale podstatná. Počasí na stavbě si nevybírá a s našimi projekty si můžete být jistí, že dešťová či sněhová přeháňka jim neublíží.

 

Je toho samozřejmě víc, co vám naše projekty a služby můžou nabídnout. Pokud uvažujete o stavbě svého domu, objednejte se na nezávaznou konzultaci zdarma a nechte se přesvědčit o tom, že víme co děláme.


Zeptejte se