Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Zrcadlový obraz domu - ZO


Při výběru projektu rodinného domu se může stát, že vybraný typ domu je velikostí zastavěné plochy a svými rozměry vhodný na vaši stavební parcelu, ale umístění vstupu a vjezdu, tj. napojení na přístupovou komunikaci, nebo doporučená orientace vstupu ke světovým stranám, je nevyhovující.

V takovém případě pomůže pouhé otočení domu - tzv. „zrcadlový obraz“ projektu. V objednávce projektu je nutné vyznačit výběr zrcadlového obrazu. Poté vám bude dodána kompletní projektová dokumentace domu v zrcadlovém obraze, včetně všech řemesel a profesí. Projektová dokumentace je i v takovém případě dodávána za nezměněnou cenu, tj. za cenu stejnou jako projekt v základním provedení.

Zrcadlový obraz samostatně stojícího domu

Zrcadlový obraz pro realizaci dvojdomu

V případě, že je vaše parcela užší a neumožňuje docílit předepsaných odstupů od obou sousedů, a vy budete spolu se sousedem stavět dvojdům, je možné u některých typů domů, při vhodné orientaci ke světovým stranám, použít zrcadlový obraz pro výstavbu dvojdomku na dvou sousedních parcelách. Domy tak lze spojit např. štíty garáží nebo, jak je uvedeno na obrázku, štíty budov a garáže umístit na koncích domů. Tím vzniká celá řada možností a variant pro realizaci rodinného dvojdomu použitím uvedených typových projektů.


Zeptejte se