Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Soutěžte do 31. 12. o hodnotnou elektroniku Samsung!!


! Do soutěže o hlavní cenu – rodinný automobil Ford Focus Kombi – se už zapojit nemůžete. Výherce auta vyhlásíme 2. 1. 2012 a výhru mu předáme na konci prvního lednového týdne v Praze. Ještě pořád ovšem máte šanci vyhrát jednu ze 3 hodnotných cen značky SAMSUNG (full HD videokamera, tablet nebo robotický vysavač). Stačí, když si v období do 31. 12. 2011 objednáte projekt rodinného domu nebo úpravu spolu s průkazem ENB a jste ve hře. Nové majitele elektroniky Samsung oznámíme nejpozději 6. 1. 2012 dle daných pravidel.

 Taková příležitost se Vám naskytne jen málokdy. Uvažujete, že chcete do konce roku zahájit stavební řízení a vybíráte projekt, který splní nejlépe Vaše představy? Pokud ano, neměli byste přehlédnout akci s názvem „K projektu domu nový automobil Ford Focus Kombi"!

Jak na to?

  • vyberte si projekt z naší nabídky více než 950 rodinných domů.
  • objednejte si typový projekt nebo individuální úpravu domu s průkazem ENB.
  • odpovězte na položenou otázku.
  • odešlete objednávku

...a jste ve hře o nový automobil Ford Focus Kombi v hodnotě
550 000 Kč a elektroniku značky Samsung za 100 tisíc.

Aby toho nebylo málo, každý měsíc budou odměněni tři zákazníci, kteří si objednají v pořadí 22., 44. a 66. typový projekt rodinného domu. Tito výherci obdrží výrobky společnosti Samsung v celkové hodnotě 100 tisíc korun (kamery, fotoaparát, tablety, robotické vysavače).

Vaše šance na výhru je ohromná, neboť projekt rodinného domu se nekupuje každý den a předpokládaný počet prodaných projektů je v průběhu akce kolem 400.

Představujeme HLAVNÍ CENU – nový Ford Focus Kombi

V případě hlavní výhry se nejedná o jen tak obyčejný FORD Focus Kombi. Kromě dravého a aerodynamického designu a...

Zobrazit

Tento měsíc hrajeme o...

Na začátku každého soutěžního kola zveřejníme na této stránce výčet měsíčních cen značky Samsung.

Zobrazit

 

Soutěž „K projektu domu nové auto" startuje 1. 9. 2011 a končí 31. 12. 2011.

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let, která si v době konání soutěže objedná na našich stránkách typový projekt rodinného domu s průkazem ENB, uhradí zálohu a zodpoví doplňující soutěžní otázku v objednávkovém formuláři.

Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici zde.


Měsíční výhry

Na začátku jednotlivých soutěžních kol zveřejníme motivační :-) výčet výher.  Soutěž je rozdělena do čtyř kol a v každém budou vyhlášeni 3 výherci 3 hodnotných elektronických výrobků Samsung. Tento měsíc hrajeme o tyto ceny!


Hlavní výhra

Výherce hlavní ceny bude určen bezprostředně po skončení posledního kola, jelikož předání hlavní výhry – rodinného vozu FORD Focus Kombi - proběhne 23. 12. 2011.

V případě hlavní výhry se nejedná o jen tak obyčejný FORD Focus Kombi. Kromě dravého a aerodynamického designu a důmyslné technologie pro bezpečí i komfort posádky, využívá Ford technologii ECOnetic, která ho činí ještě úspornějším a šetrnějším k životnímu prostředí. Nový Ford se pyšní nedostižnými jízdními vlastnostmi a dalšími vymoženostmi, z nichž jedna umožňuje snadné využívání vozu také ženám řidičkám. Proč? Protože má v rámci nadstandardní výbavy zabudovaného parkovacího klienta, který pomáhá díky čtyřem čidlům vyhrát všem řidičům souboj o vměstnání se do vymezeného prostoru. Tento rodinný automobil dodala do soutěže společnost AMB Praha - autorizovaný prodejce vozů FORD. V jejich pražském autosalonu si můžete tento konkrétní vůz v poutavé barvě Candy po dobu konání soutěže prohlédnout. Představujeme HLAVNÍ CENU – nový Ford Focus Kombi


Neváhejte, objednávejte a vyražte k vysněnému domu novým rodinným vozem Ford Focus Kombi, který můžete nechat zcela samostatně zaparkovat přímo pod vánočním stromečkem!

Více informací získáte na lince 236 160 333. Projekty domů můžete vybírat zde.


Zeptejte se