Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Sleva 50 % na okna ke každému projektu


Připravili jsme pro Vás jedinečnou možnost získat naprosto exkluzivní slevy na kvalitní PVC okna WINDEK TREND STAR (pětikomorový profil VEKA, celoobvodové kování MACO, izolační dvojsklo Ug=1,1 W/m2K, alt. trojsklo Ug = 0,7 W/m2K) a německá garážová vrata NORMSTAHL (U = 1,0 – 1,6 W/m2K).

WINDEK TREND STAR jsou okna a dveře vyrobené z kvalitních pětikomorových profilů VEKA a izolačních dvojskel či trojskel s plastovými distančními rámečky plněných argonem. V rámech a křídlech oken jsou použity žárově pozinkované výztuhy. Systém dvou dorazových těsnění nabízí dobré vlastnosti a snadnou údržbu.

Stačí pouze poslat e-mail na gservis@gservis.cz nebo zavolat zákaznickou linku 236 160 333 a do sedmi dnů Vám zašleme ZDARMA konkrétní cenovou nabídku s rozpočtem oken k rodinnému domu z nabídky G SERVIS, a to v několika variantách. K těmto podkladům také obdržíte podrobné technické informace, cenu za montáž, postup pro objednání, a především unikátní kupón garantující nárok na 50% slevu na PVC okna. Slevu lze uplatnit do 31. 3. 2015.


Zeptejte se