Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rozbalte pod stromečkem projekt se slevou až 5 000 Kč!


Pojďte s námi oslavit SLEVÁNOCE!

Vánoční nadílka u nás probíhá od 1. 12. do 24. 12. 2013. Začněte stavební sezónu s naší vánoční akcí, která zahrnuje SLEVU projektové dokumentace rodinných domů. Sleva vám bude automaticky odečtena z ceny projektu při vyplnění objednávky.

Ušetřit můžete za:

  • PROJEKT RODINNÉHO DOMU * (běžná cena = 26 800 Kč) - SLEVA 3 000  Kč

  • VÝHODNÝ BALÍČEK DOKUMENTACE (akční cena = 34 900 Kč) - SLEVA  5 000  Kč

* Projekty kterých se akce týká jsou označeny ikonou 

Pokud jste doposud váhali, jestli si pořídit projektovou dokumentaci až po Novém roce, nyní pro vás máme pádný argument, proč s objednávkou neotálet a objednat si projekt do Vánoc.

Chcete-li zamířit na stavební úřad pro povolení, potřebujete vyjma typového projektu rodinného domu také další části dokumentace pro stavební řízení. Na nic nečekejte a objednejte si spolu s typovým projektem také projekt osazení domu na pozemek a průkaz energetické náročnosti budovy.

Za tento balíček zaplatíte díky naší SLEVĚ pouze 29 900 Kč.

Nedělejte kompromisy, prohlédněte si naše projekty a vyberte si ten, který se vám skutečně líbí.

Podmínky poskytnutí slevy:

Slevu lze uplatnit pouze v případě objednání „typového projektu rodinného domu“ nebo „balíčku dokumentace (Typový projekt domu + Průkaz ENB + Projekt osazení domu na pozemek)“ a uhrazení příslušné zálohy v termínu od 1. 12. 2013 do 24. 12. 2013. Projekty objednané po 15. 12. 2013 budou expedovány v průběhu ledna 2014.

Slevy jsou poskytovány pouze na uvedenou dokumentaci, netýkají se dalších služeb nebo individuálních projektů rodinných domů. Slevy nelze sčítat s žádnou jinou akcí nebo dlouhodobou slevou vyhlášenou společností G SERVIS. 


Zeptejte se