Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Model pozemku promění skicu Vašeho bydlení v realitu


Komplexní řešení Vašeho pozemku

Chtěli byste si prohlédnout svoje bydlení ještě dříve, než položíte první cihlu? Zajímá Vás, jak vedle sebe budou fungovat objekty jako například pergola, bazén a altán? Služba Model pozemku řeší přesně tyto situace. Díky zpracování zahradním architektem pak navíc rozšiřuje hranice představivosti a ukazuje realistickou podobu Vašeho budoucího domova. Zároveň řeší funkčnost a potřeby Vašeho životního stylu.

Balíček obsahuje Rozvržení pozemku, obrázky pozemku s projektem domu a dalšími objekty (stání vozu, garáž, altán, plot, bazén, jezírko atd.), kterými jste se rozhodli pozemek osadit. Nechybí ani zeleň (stromy a základní rostliny), jež podtrhuje konečnou tvář. Kromě základního obrázku obdržíte až patnáct náhledových momentek a pohledů. Bude-li navíc potřeba sjednotit vzhled celého domova přebarvením či jinou úpravou, také s tímto požadavkem se počítá.

Soubor služeb plánování pozemku rozhodně není zbytečná položka ve Vašem rozpočtu. Již pořízením Rozvržení pozemku za necelé čtyři tisíce můžete ušetřit desetitisícové částky a hlavně Vaši marnou práci v budoucnu! Přijďte si s námi popovídat o možnostech Vašeho pozemku a sami poznáte, že řešit stavbu domu a zároveň pozemek je účelné a logické. Naši zahradní architekti a projektanti jsou Vám k dispozici!

Pokud si chcete projít modelaci pozemku krok za krokem, podívejte se sem, zaregistrujte se a objednejte si Model pozemku s 50% slevou!

Máme pro Vás různá řešení pro různé typy pozemků. Více informací naleznete ZDE.


Zeptejte se