Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

GS PASIV 27, pasivní dům


Pasivní dům GS PASIV 27 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha120,0 m2
obestavěný prostor762,03 m3
celková užitková plocha169,2 m2
užitková plocha přízemí88,3 m2
užitková plocha podkroví80,9 m2
výška hřebene střechy7,7 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuZ

Z čeho se tento dům stavi?

Pasivní dům GS PASIV 27 je založen na konstrukčním systému Xella.

GS PASIV 27 je dům středně velký, který je dispozičně a architektonický navržen s ohledem na nízkou energetickou náročnost; měrná roční potřeba tepla na vytápění je 20 kWh/(m2.rok). Dům je vhodný jako samostatně stojící v okolní jednopodlažní zástavbě
Dům využívá moderní technologie tak, aby byly co nejefektivněji využity obnovitelné zdroje. Vytápění domu je realizováno tepelným čerpadlem, dům je vybaven řízeným větráním vzduchu, ohřev vody pomocí soustavy solárních panelů a spotřeba el. energie je pokryta fotovoltaickými panely na střeše. Toto činí dům aktivní, protože dům umí sám získat větší energii, než sám dokáže spotřebovat. Dům je navržen ve spolupráci se společnosti Velux Česká republika, s.r.o. a využívá střešní okna k dokonalému prosvětlení podkrovní části domu.Orientace fasády prosklenou fasádou na jižní stranu,vstup ze západní strany.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant
Telefon: 234 054 326


Jmenuji se Ing. Jaroslav Václavek a jsem projektantem pasivního domu GS PASIV 27. Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se mě zeptat! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření