Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bungalow 6, bungalov


Projekt bungalovu Bungalow 6 - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha133,2 m²
obestavěný prostor628,8 m³
celková užitková plocha109,4 m²
užitková plocha přízemí109,4 m²
výška hřebene střechy5,37 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Bungalow 6 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Bungalow 6 je dům střední velikostní kategorie = vhodný do nízké okolní zástavby = je vhodný do rovinatého resp. mírně svahovitého terénu = svými vnitřními prostory uspokojí nároky na náročnejší bydlení 4 členné rodiny = možnost využití podkroví jako další skladový prostor domu = svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností = velmi jednoduchá a rychlá výstavba = vhodné dispoziční oddělení denní části od noční části

Jan Hloušek
samostatný projektant bungalovu Bungalow 6
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.