Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dukát Plus, rodinný dům


Projekt rodinného domu Dukát Plus - foto

Základní parametry domu

dispozice6+1
zastavěná plocha101,55 m²
obestavěný prostor684,0 m³
celková užitková plocha152,89 m²
užitková plocha přízemí80,07 m²
užitková plocha podkroví72,82 m²
výška hřebene střechy7,68 m
sklon střechy30°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Dukát Plus je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Dukát Plus je dům střední velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby a pro rovinatý popř. mírně svažitý terén. Denní část v přízemí je oddělena od noční, která je osazena v podkroví. Pokoj v přízemí lze využít také jako pracovnu. Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, dům je možno realizovat i s dvougaráží, je možné realizovat suterén.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Dukát Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.