Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Pierot, rodinný dům


Projekt rodinného domu Pierot - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha85,3 m²
obestavěný prostor551,3 m³
celková užitková plocha111,4 m²
užitková plocha přízemí65,6 m²
užitková plocha podkroví45,8 m²
výška hřebene střechy7,8 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Pierot je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Pierot je dům menší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Dům je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, dělící příčku mezi kuchyní a obývacím pokojem je možno zrušit, čímž získáme velký propojený prostor, dům je možno podsklepit.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant rodinného domu Pierot
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.