Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Tištěný katalog PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ 2017


Cena katalogu je 99 Kč
+ poštovné 99 Kč.                                                                                                                            Ke katalogu Projekty rodinných domů 2017 získáváte katalog Rodinné domy s dotací ZDARMA a jako dárek navíc voňavý domeček.

Pro registrované je poštovné ZDARMA.Nechcete platit poštovné?
Zaregistrujte se, nebo se přihlaste do svého uživatelského účtu, ušetříte 99 Kč a zároveň získáte plnohodnotný přístup ke všem unikátním nabídkám.Již 22. vydání dlouhodobě nejoblíbenější publikace Projekty rodinných domů si můžete objednat právě teď! 

V KATALOGU NALEZNETE 

Naše nejoblíbenější domy rozdělené do několika sekcí. Můžete si vybírat mezi bungalovy, vícepatrovými domy i rodinnými domy s dotací. Také se můžete těšit na 14 novinek, nakreslených našimi zkušenými projektanty. Jako tradičně v katalogu nechybí ani doplňkové projekty (altány, ploty, garáže a garážová stání) a zajímavé a užitečné informace pro všechny zájemce o stavbu rodinného domu. 

NOVINKY ROKU 2017

 Pro rok 2017 naši projektanti připravili 14 krásných a dokonale promyšlených novinek. Novinky jsou prošpikované nápady a myšlenkami nejenom našich odborníků, ale také vás - stavebníků, kteří při konzultacích během koupě, či úpravě projektu předáváte našim projektantům neocenitelné know-how v podobě svých tužeb a přání o vysněném domově. Soubor novinek je v letošním roce pojmenován podle italských měst a jsou tak snadno rozeznatelné mezi další tisícovkou našich domů. Pokud jste zvědaví, jak vypadají naše novinky, podívejte se do přiložené galerie. 

KVALITA KATALOGU PO VŠECH STRÁNKÁCH

 Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Víme, že vizuální stránka není všechno, co stavebník potřebuje před stavbou domu znát. Proto v našem katalogu naleznete informace o tom, co naše projekty všechno obsahují, jaké další projekty potřebujete ke stavebnímu řízení a které další služby nabízíme. 

Katalog Projekty rodinných domů 2017 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu. 


Zeptejte se