Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Tištěný katalog PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ 2016


 

Cena katalogu je 99 Kč
+ poštovné 99 Kč.

Pokud si ve druhém kroku objednávky přiobjednáte ještě katalog Projekty pasivních domů 2016 pak bude cena za oba jen 129 Kč

Pro registrované je poštovné ZDARMA.Nechcete platit poštovné?
Zaregistrujte se, nebo se přihlaste do svého uživatelského účtu, ušetříte 99 Kč a zároveň získáte plnohodnotný přístup ke všem unikátním nabídkám.

Dlouhodobě veřejností nejoblíbenější katalog společnosti G SERVIS CZ se dočkal již 21. vydání a lehce inovovaného názvu Projekty rodinných domů 2016.

V KATALOGU NALEZNETE

Více než 100 našich nejoblíbenějších a nejprodávanějších domů, ale tak jako každý rok, soubor téměř dvaceti novinek.

OBSAH KATALOGU

Inspirace v podobě více než 100 nejoblíbenějších, a tedy nejprodávanějších domů, které doplňuje 19 novinek.

NOVINKY ROKU 2016

Základní projekční linií našich nových domů jsou doposud nejprodávanější a u stavebníků nejoblíbenější projekty. Dlouhodobě sledujeme, jaké změny si zákazníci objednávají. Naši projektanti veškeré požadavky zapracovávají a díky rozličným přáním tak v podstatě vznikají zcela nové domy, které reflektují všemožné úpravy. Novinky 2016 jsou tedy v podstatě dokonalé domy navržené vámi stavebníky.

KVALITA KATALOGU OD OBÁLKY PO VNITŘNÍ VIZUALICE

Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Zkušenější stavebníci zaručeně ocení možnost udělat si ucelenou představu o dokumentech, které je potřeba pořídit pro zisk stavebního povolení.

Katalog Projekty rodinných domů 2016 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.

Naše domy naleznete též v mobilní aplikaci Domy G SERVIS, která je přizpůsobená pro telefony s operačními systémy Android i iOS.

*Objednané katalogy budeme expedovat v průběhu ledna až února 2016.


Zeptejte se