Inspirujte se našimi projekty

Získejte dům podle svých představ. Je jen na vás, jestli dáte přednost rychlosti už hotového projektu, menším úpravám na míru nebo sáhnete po zcela individuálním řešení. I hotové projekty dokážeme přizpůsobit vašim požadavkům a doplnit je o další prvky, které vás lákají. Ať už máte o svém budoucím domě zcela přesnou představu nebo teprve hledáte inspiraci, s G SERVIS najdete řešení.

Máme za sebou už 25 let zkušeností a také díky nim vám dokážeme nabídnout:

  • Kompletní servis, včetně získání stavebního povolení.
  • 21 konzultačních míst po celé České republice od Karlových Varů až po Ostravu.
  • Vytvoření projektu už do 10 pracovních dnů.
  • Víc než 500 hotových projektů, ze kterých si můžete vybrat nebo si je nechat upravit na míru.
  • Zcela individuální projekty, které připravíme podle vašich přání.

To vše ve 100% kvalitě a s exkluzivními výhodami od naší partnerské společnosti DEK. Spolehněte se na naše služby stejně jako už víc než 40 000 spokojených klientů a sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci zdarma.

Vyberte si typ domu

Bungalovy

Ideální řešení na velké pozemky a do oblastí s nízkou zástavbou. Všechny místnosti jsou na jednom patře, a tak vás nemusí trápit žádné schody. Teď ani v budoucnu.

Chci projekt bungalovu

Patrové domy

Patrové domy se výborně hodí na menší pozemky. Navíc se do nich pohodlně vejdou i větší rodiny a snadno se přizpůsobí místním předpisům i okolní zástavbě.

Chci projekt patrového domu

Vyberte si z oblíbených řešení

Dřevostavby

Jedno z nejoblíbenějších řešení posledních let. Důvod je jasný – rychlá stavba a rozumná cena. Svůj nový dům tak můžete mít už za pár měsíců.

Chci projekt dřevostavby

Pasivní domy

Také pasivní domy využívá stále víc lidí. Náklady na takovou stavbu se jim totiž za pár let vrátí. Díky menším nákladům na vytápění i různým dotacím.

Chci projekt pasivního domu

Individuální projekty

Máte atypický pozemek, nebo hledáte řešení, které se běžně nenabízí? Individuální projekt vám pomůže. Přizpůsobíme ho na míru pozemku i vašim představám.

Chci individuální projekt domu

Získejte i vy bydlení podle svých představ. Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci a společně najdeme to nejlepší řešení!

Mám zájem o konzultaci