Jak získat stavební povolení

Projekt rodinného domu je první, ale zdaleka ne jediný z potřebných dokumentů, které budete předkládat k žádosti o stavební povolení. Poradíme vám, na které další dokumenty nezapomenout, než si o stavební povolení požádáte. A pokud si s jejich vyřízením (nebo s celým stavebním povolením) nevíte rady, rádi vám poradíme, nebo celé to úřadování zajistíme za vás.

Dokumenty potřebné k žádosti o stavební povolení

Jaké další dokumenty vedle projektu RD musíte dát dohromady předtím, než požádáte o stavební povolení?

V prvé řadě potřebujete získat Projekt osazení domu na pozemek. Ten stanovuje přesné umístění a situaci stavby na pozemku, zohlední vzdálenosti k sousedním objektům, napojení na inženýrské sítě a místní regulativy.

Dalším důležitým dokumentem, který před vyřízením stavebního povolení potřebujete, je Průkaz energetické náročnosti budov (PENB). V neposlední řadě je nezbytné zajistit na pozemku Měření radonu. Pro jednání s bankou a dodavateli stavby se vám pak bude hodit také Výkaz výměr, Položkový rozpočet stavby a další dokumenty. 

Každý z těchto podkladů pro vás v návaznosti na projekt, který jste si vybrali, rádi vypracujeme - jednotlivě nebo ve zvýhodněném balíčku.

Dokumentaci pro stavební řízení získáte ve výhodném balíčku 

Trojici povinné dokumentace pro stavební řízení získáte od G SERVIS ve zvýhodněném balíčku za 43 970 Kč. Ušetříte tak v souhrnu 4 000 Kč.

Balíček obsahuje následující dokumentaci k vašemu rodinnému domu:

Vybrat projekt a objednat

Stavební povolení vyřídíme za vás

Výše uvedené dokumenty nemusí být to jediné, co budete k vyřízení stavebního povolení potřebovat. Každý pozemek, lokalita, obec, dokonce i každý stavební úřad má svá specifika. S tím vším vám můžeme pomoci v rámci tzv. „předinženýringu".

Ať už máte připraveny všechny dokumenty, nebo využijete naší služby předinženýringu, rádi za vás Povolení stavby vyřídíme. Službu Vyřízení povolení stavby provádíme na základě podepsané příkazní smlouvy na úřadech kdekoli v ČR.

Vybrat projekt a objednat