Kariéra

Junior projektant pozemních staveb – G SERVIS CZ, s.r.o.

Pracovní náplň

Projektování pozemních staveb, zejména rodinných domů, občanských budov atd.
Projekty novostaveb i rekonstrukcí
Všechny stupně projektové dokumentace: pasporty, DÚR, DPS, DPS, dotace
Soustavné vzdělávání v oboru, aktivní účast na celkovém rozvoji firmy
Komunikace se zákazníky technické konzultace

Požadujeme

Student VŠ stavební (2 – 4 ročník), nejlépe obor POZEMNÍ STAVBY - po dokončení studia předpokládáme pokračování na HPP
Zájem o stavební obor, technické myšlení
Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
Znalost práce na PC (CAD, Allplan, Office… )
Řidičský průkaz skupiny B
Předpokládaný úvazek 2 - 3 dny v týdnu

Nabízíme

Zaškolení v potřebných oblastech
Zajímavou práci v dynamické společnosti
Mladý, přátelský kolektiv
Prostředí silné a stabilní firmy
Práci v kanceláři i v terénu

Pracoviště

Brno - Vídeňská

Kontaktní osoba:

Ing. Gustav Zlatý

zlaty@gservis.cz

+420 739 588 470

Projektant pozemních staveb – vhodné i pro brzké absolventy – G SERVIS CZ, s.r.o.

Požadujeme

Nástup na HPP nebo student VŠ stavební, 4 – 5 ročník - po dokončení studia předpokládáme pokračování na HPP
Praxe v oboru velkou výhodou

Nabízíme

Možnost využívání mnoha firemních benefitů (příspěvek na stravování, MultiSport karta, příspěvek na penzijní, důchodové nebo životní pojištění, dovolená nad rámec zákonného rozsahu včetně příspěvku na dovolenou formou poukazu a další)
Zaměstnanecké ceny na materiál ze sortimentu DEK stavebnin
K dispozici služební telefon, případně služební notebook
Mzda 35.000 Kč - 50.000 Kč

Pracoviště

Praha - Vysočany

Ing. Jan Korejtko

korejtko@gservis.cz

+420 733 168 255

Projektant TZB - student nebo absolvent VŠ - Ostrava

Společnost G SERVIS CZ s.r.o. hledá kolegu/kolegyni na pozici: Projektant technického zařízení budov. Hledáme studenta na částečný úvazek nebo absolventa vysoké školy na plný úvazek.

 Pracovní náplň:

Projektové práce v oblasti TZB – vytápění, chlazení, zdravotechnika, vzduchotechnika a obnovitelné zdroje energie

Zpracovávání energetického hodnocení budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy

Energetické posouzení pro dotační titul Nová zelená úsporám,

Ekonomicko-energetické analýzy vč. návrhu optimalizací

 Požadujeme:

Student či absolvent stavební fakulty – obor prostředí staveb

Zájem o obor, technické myšlení, samostatnost, aktivní přístup

Zodpovědnost a flexibilita

Znalost práce na PC (CAD, Office, programy oboru stavební fyzika)

Znalost práce v programu Deksoft a TechCON výhodou

V případě studenta minimálně 16 hodin týdně (64 hodin měsíčně)

 Nabízíme:

 Práci na částečný (student) či hlavní pracovní poměr (absolvent)

Motivační ohodnocení

Pracovní činnost zaměřená na moderní stavebnictví a projekci

Zaměstnanecké slevy ve stavebninách DEK

Práce na různorodých a zajímavých projektech

Mladý a přátelský kolektiv

Nástup ihned nebo po dohodě

Benefity v rámci hlavního pracovního úvazku:

MultiSport karta

Stravenkový tarif

25 dnů dovolené

Služební telefon a neomezený tarif

Pracoviště:

Ostrava - Mariánské Hory

Ing. Ondřej Židek

zidek@gservis.cz

+420 733 168 568