Kariéra

Společnost DEK a.s. hledá pro svou dceřinou společnost G SERVIS CZ s.r.o. kolegu/kolegyni na pozici:
Ekonomka / Fakturantka

Pracovní náplň:

Vystavování faktur
Zpracovávání přijatých faktur, kontrola zaúčtování
Příprava podkladů pro výplaty projektantů
Evidence pokladny, zpracování pokladních dokladů
Zpracování bankovních výpisů
Pohledávky, podklady pro upomínky
Mailová a telefonická komunikace se zákazníky

Požadujeme:

Ukončené SŠ vzdělání ekonomického oboru
Praxe v oboru
Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
Komunikační dovednosti
Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
Znalost práce na PC (Office)

Nabízíme:

Zajímavá práce ve stabilní a silné, dynamicky se rozvíjející společnosti, která je na trhu více jak 25 let
Zaměstnání na HPP
Možnost využívání firemních benefitů
Mladý přátelský kolektiv
Příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas - Multisport karta
Služební telefon
Výhodný mobilní tarif pro soukromé číslo včetně rodinných příslušníků
Zaměstnanecké ceny na materiál ze sortimentu DEK stavebnin

Pracoviště:

Praha, Brno Třebíč