Kariéra

Aktuálně hledáme kolegy na následující pozice. V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis na adresu gservis@gservis.cz.

Asistent/ka expedice projektů rodinných domů / pracovní místo Třebíč

Pracovní náplň :
· Komunikace se zákazníky ohledně projektu
· Komunikace s projektanty
· Tisk a kompletace projektové dokumetace
Požadujeme :
· Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
· Příjemné a profesionální vystupování
· Samostatnost, aktivní přístup, flexibilitu a zodpovědnost
· Znalost práce na PC (MS Office)
· Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
· Komunikační a organizační dovednosti
Nabízíme :
· Zaměstnání na HPP v silné, stabilní společnosti
· 5 týdnů dovolené
· Zajímavé finanční ohodnocení včetně benefitů
· Zaměstnanecké slevy na materiál ze sortimentu Stavebnin DEK
· Příspěvek na sport/kulturu/volný čas - Multisport karta
· Výhodný mobilní tarif pro soukromé číslo
· Samostatnou práci v dynamické společnosti
· Mladý přátelský kolektiv
· Příspěvek na stravování

Koordinátor/ka projektů rodinných domů / pracovní místo Praha

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky ohledně projektů rodinných domů

· Komplexní péče o zákazníky

· Koordinace přidělených zakázek

· Vedení agendy v CRM

· Vytváření objednávek a vedení svěřené agendy

· Zprostředkování informací mezi klientem a projektantem

· Příležitostná účast na výstavách a veletrzích

· Praxe v oblasti obchodu, projektové činnosti, vítána

· Komunikační dovednosti, samostatnost

Nabízíme :

· Zajímavé finanční ohodnocení včetně benefitu