Tištěný katalog

Již více než 25 let vydáváme nejoblíbenější katalog projektů rodinných domů na českém trhu. Katalog je inspirací a zároveň rádcem při stavbě domu. 

Katalog pro vás vydáváme ZDARMA.

Můžete si ho objednat online nebo si ho vyzvednout na našich pobočkách v Praze, Brně, Třebíči, či Ostravě. V případě doručení poštou je cena poštovného 129 Kč. Objednejte si svůj katalog ještě dnes!

Co najdete v katalogu?

V našem katalogu Rodinné domy naleznete přes 100 nejprodávanějších domů, ale také 11 vyladěných novinek projektů rodinných domů. Nechybí ani nabídka doplňkových projektů, jako jsou altány, garáže, garážová stání a ploty. Pokud hledáte rodinný dům, do kterého se zamilujete a rozhodnete si ho postavit, nesmí vám náš katalog v knihovně rozhodně chybět.

Novinky 

Připravili jsme pro vás 11 novinek rodinných domů. Jsou mezi nimi jak bungalovy, tak patrové domy. U některých novinek jsme vycházeli z konceptů nejoblíbenějších domů a zapracovali do nich nejčastěji požadované změny. Můžete se tedy těšit na dokonale vyladěné rodinné domy, které se brzy můžou stát i vaším domovem.