Doporučení dodavatelé

WIENERBERGER E4 DŮM e4 je konceptem moderního a do budoucna orientovaného bydlení založeného na využití keramických stavebních materiálů.

Adresa

Plachého 388/28

České Budějovice

37046

Zdravý cihlový dům na míru pro každou rodinu

e4 je konceptem moderního a do budoucna orientovaného bydlení založeného na využití keramických stavebních materiálů – cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach či lícového zdiva Terca.

e4 je víc než jen návodem ke stavbě, představuje komplexní řešení výstavby rodinných domů. Je odpovědí společnosti Wienerberger na individuální potřeby každého investora, jeho životní styl a zároveň na stále se zvyšující požadavky na energetickou náročnost budov a rychlost výstavby. Spojuje moderní trendy a technologie s tradičními a léty prověřenými materiály. Základem tohoto konceptu výstavby rodinných domů je využití synergie při spojení cihel, pálené střešní krytiny a moderních technologií.

Certifikované a prověřené stavební firmy zajistí stavbu rodinného domu e4 na klíč. Provedou vás stavbu od začátku až do konce. Wienerberger e4 dům je unikátní program výstavby cihlových rodinných domů na celém území ČR. Zákazník má mimořádnou garanci realizace stavby domu vybranou profesionální stavební firmou, garanci kvality zajištěnou kontrolou stavby dozorem kvality a vystavením certifikátu kvality, a k tomu navíc jistotu realizace stavby domu podpořenou garanční listinou na 250 000 Kč od společnosti Wienerberger.

Acond a.s. Společnost Acond a.s. instaluje nejvíce tepelných čerpadel v ČR, kde čerpadla i sama vyrábí.

Adresa

Sažinova 1437

Milevsko

39901

Společnost Acond a.s. instaluje nejvíce tepelných čerpadel v ČR, kde čerpadla i sama vyrábí. Tepelná čerpadla Acond se vyznačují zejména nerezovým provedením, tichým chodem a vysokou účinností s vysokou úsporou nákladů. Tepelná čerpadla Acond mají dlouhou životnost, nedelší záruku, 100% servis a příznivou cenu.


DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC SPOL. S R.O. Přední světový výrobce a dodavatel zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci.

Adresa

Budějovická 778/3a

Praha 4-Michle

14000

Daikin Europe N.V. je předním světovým výrobcem a dodavatelem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci (HVAC), včetně řešení zahrnujících tepelná čerpadla a chladicí agregáty.

S pomocí vlastních značkových technologií s nákladově efektivními řešeními se snažíme utvářet budoucí trendy v oblasti systémů pro vytápění, chlazení, větrání a mrazení a dodávat zákazníkům produkty Daikin poskytující maximální pohodlí, na něž se mohou vždy spolehnout.


Akire s.r.o. Česká společnost Akire je jedním z lídrů v oblasti snižování energetické náročnosti objektů bydlení a provozoven.

Adresa

Bezová 1658/1

Praha 4

14700

Její stěžejní činností je výroba a prodej jedinečných rekuperačních výměníků AKIRETHERM, které s vysokou účinností, řeší zpětné získávání tepla z odpadních vod provozovaných staveb. Výrobky značky AKIRETHERM jsou testovány a certifikovány a splňují přísné podmínky pro čerpání podpory v programu Nová zelená úsporám. Společnost nabízí svým zákazníkům tři produktové řady AKIRETHERM – HOME, PROFI a MAX, a proto dokáže uspokojit jak majitele rodinných a bytových domů, tak i penzionů, hotelů, prádelen a dalších provozoven, ve kterých vzniká potřeba teplé vody. 

AKIRE přináší zařízení, která chrání Vaši peněženku a uleví životnímu prostředí.


Wavin Plastové potrubní systémy - rozvody teplé a studené vody, systémy pro podlahové topení, hospodaření s dešťovou vodou, kanalizace

Adresa

Rudeč 848

Kostelec nad Labem

27713

Společnost Wavin Czechia, člen skupiny Wavin Group, je významný evropský výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů. Vznikla v roce 2003 spojením dvou tradičních firem – českého výrobce Ekoplastik působícího na trhu od roku 1990 a mezinárodního producenta Wavin, jehož historie sahá až do roku 1955. Šířka sortimentu, vysoká míra inovací a nejmodernější technologie staví společnost Wavin Ekoplastik na čelní příčky světového trhu. Všechny dodávané produkty odpovídají přísným po-žadavkům evropských norem a v mnohém je dokonce převyšují. 

Svým zákazníkům poskytuje Wavin Czechia profesionální technické poradenství a projektantům usnadňuje práci formou speciálních softwarových nástrojů určených pro návrhy rozvodů TZB instalací i inženýrských sítí. Pro váš rodinný dům od nás v současnosti v nabídce najdete potrubní systémy pro rozvody teplé a studené vody (trubky Fiber Basalt plus a EVO PP-RCT), systémy pro podlahové topení Wavin K5 či M5 a regulační systém Sentio pro zajištění tepelného komfortu u vás doma. Nabízíme I řešení pro hospodaření s dešťovou vodou a kanalizace.


Kotle na pevná paliva ATMOS Atmos je rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na pevná (tuhá) paliva.

Adresa

Velenského 487

Bělá pod Bezdězem

29421

Sortiment zahrnuje kotle na pevná (tuhá) paliva, zplynovací kotle na dřevo od 15 do 150 kW, zplynovací kotle na hnědé uhlí (a dřevo) od 16 do 48 kW, zplynovací kotel na hnědouhelné brikety a černé uhlí o výkonu 16 a 26 kW, automatické kotle na pelety od 4,5 do 80 kW a kombinované kotle na zplynování dřeva v kombinaci s hořákem na pelety ve výkonech od 20 do 35 kW. Výrobky firmy Atmos vzbudily velký zájem mezi uživateli topícími dřevem a instalatéry, pro svou dobrou funkčnost, kvalitu a v neposlední řadě, velice příznivou cenu.


R E G U L U S spol. s r.o. Česká rodinná firma, která se více než 30 let specializuje na využití obnovitelných zdrojů energie a nabízí úsporná a ekologická řešení pro vytápění a ohřev vody.

Adresa

Do Koutů 1897/3

Praha 4

14300

Regulus je dynamicky se rozvíjející společnost s vlastním vývojem, zkušebnou výrobků, školicím centrem i projektovým oddělením. Sortiment firmy zahrnuje tepelná čerpadla, sluneční kolektory, rekuperační jednotky, akumulační nádrže a zásobníky teplé vody, výrobky pro ochranu a regulaci kotlů na tuhá paliva, elektrická topná tělesa apod. Produkty nabízené pod značkou Regulus jsou zárukou kvality a spolehlivosti, jelikož před uvedením na trh vždy dochází k testování a ověřování jejich parametrů. Firma si zakládá na profesionálním přístupu k péči o zákazníka, odborné pomoci a dlouholetém servisu. Důležitou součástí činnosti společnosti je i poradenská činnost, pořádání odborných školení, seminářů a zkoušek profesní kvalifikace.

STAVEBNINY DEK Stavebniny DEK jsou největším dodavatelem stavebních materiálů v ČR.

Adresa

Tiskařská 10/257

Praha 10

10800

Společnost Stavebniny DEK a.s. provozuje síť osmi desítek stavebnin v České a Slovenské republice. Nabídka Stavebnin DEK se skládá pouze z kvalitních stavebních materiálů, které byly před zařazením do prodeje prověřeny a schváleny specialisty a techniky Atelieru DEK. Současně s prodejem stavebních materiálů poskytují pracovníci Stavebnin DEK i technickou podporu a doporučují jejich správnou aplikaci.


WIENERBERGER CIHLÁŘSKÝ PRŮMYSL, A. S. Největší výrobce zdízích materiálů a zároveň nejprodávanějšího cihlového systému POROTHERM v ČR a SR.

Adresa

Plachého 388/28

České Budějovice

37046

Největší výrobce zdízích materiálů a zároveň nejprodávanějšího cihlového systému POROTHERM na území České a Slovenské Republiky. Pro začínající stavebníky rodinného domu nabízí untikátní program výstavby cihlových rodinných domů POROTHERM DŮM Wienerberger se třemi garancemi.


XELLA CZ, S.R.O. Výrobce a prodejce kompletního stavebního systému.

Adresa

Vodní 550

Hrušovany u Brna

66462

Výrobce a prodejce kompletního stavebního systému. Mezi hlavní produkty patří: Ytong – masivní zdivo, výjimečné tepelněizolační parametry, rychlá a přesná stavba; Silka – jedinečná akustická izolace, extrémní únosnost, vysoká tepelná akumulace; Ytong Multipor – difusně otevřené tepelněizolační desky z pórobetonu. Produkty společnosti Xella tvoří komplexní stavební systém od obvodového zdiva, přes příčky, stropy, schody, až po střechy. Využít můžte celou řadu služeb, jako je založení rohů zdarma, zapůjčení pil, nebo vyhotovení kladečských plánu stropů, či střech a mnoho dalšího.


KM BETA A.S. Výrobce vápenopískových cihel SENDWIX.

Adresa

Dolní Valy 2

Hodonín

69501

Společnost je výrobcem vápenopískových cihel SENDWIX, které jsou vhodným stavebním systémem pro energeticky úsporné, nízkoenergetické a pasivní domy. Dále ve svém portfoliu nabízí pálené zdicí bloky, stropní vložky, nosníky a nově i suché maltové směsi. Firma dodává ucelený sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu.


SERVIS CLIMAX , a.s. Největší výrobce stínění v České republice

Adresa

Jasenice 1253

Vsetín

75501

  • Jsme největším výrobcem stínění v České republice s 30letou tradicí.
  • V naší nabídce najdete desítky typů produktů pro vnitřní i vnější stínění, od venkovních žaluzií a rolet, přes pergoly, markýzy, vnitřní stínění nebo sítě proti hmyzu.
  • Výsledky naší práce přinášejí lidem radost a zlepšují jejich život. Naše výrobky chrání před sluncem a deštěm, zajišťují soukromí a šetří energii.
  • Máme více jak 80 prodejích míst v České republice a na Slovensku. Naše výrobky dodáváme také do více jak 30 zemí světa. Rádi Vám doporučíme spolehlivou montážní firmu ve vašem okolí.
  • Neustále pracujeme na inovacích našich výrobků a zlepšování našich služeb.

CEMEX CEMEX je lídrem v oblasti stavebních materiálů, která nabízí svým zákazníkům výrobu, dopravu a čerpání betonu.

Adresa

Laurinova 2800/4

Praha 5-Stodůlky

15500

Firma CEMEX je lídrem v oblasti stavebních materiálů, která nabízí svým zákazníkům výrobu, dopravu a čerpání betonu, litých anhydritových a cementových potěrů a dalších stavebních materiálů (kamenivo, malta, cement). Nabízí také kompletní sortiment pro podlaháře pod značkou DURAMO (samonivelační stěrky, vsypy pro průmyslové podlahy, penetrace a impregnace). Výrobky CEMEX přináší praktické výhody na stavbě – snadnější a přesnější provádění stavebních prací a jejich zrychlení.


TONDACH ČESKÁ REPUBLIKA S.R.O. TONDACH - výrobce pravé pálené střešní tašky, systému keramických doplňků a střešních doplňků pro střechu.

Adresa

Bělotínská 722

Hranice

75318

Společnost TONDACH - výrobce pravé pálené střešní tašky, systému keramických doplňků a střešních doplňků pro střechu, solárního systému TONDACH SOLAR a cihel Keratherm. Střešní krytina TONDACH je vyráběna z čistě přírodních materiálů, má vysokou trvanlivost a kvalitu. TONDACH nabízí rozšířenou 33letou záruku TONDACH All inclusive.


VELUX ČESKÁ REPUBLIKA, S.R.O. Společnost VELUX dodává různé typy střešních oken, světlovody, rolety, žaluzie, montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních.

Adresa

Sokolova 1d

Brno

61900

Společnost VELUX dodává různé typy střešních oken, světlovody, rolety, žaluzie, montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních. VELUX poskytuje rovněž řešení pro ploché střechy. vývojem svých výrobků se společnost neustále snaží o zlepšování životních podmínek v podkroví, které by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu.


DIVIZE WEBER, SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ A.S. Divize Weber je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů.

Adresa

Radiová 3

Praha 10-Štěrboholy

10200

Je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby s hydroizolací. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie. Weber je znám i svou orientací na zákazníka, která se promítá v oblíbené příručce pro stavebníka – weber.rádce, která je distribuována sítí prodejců stavebních materiálů.


DIVIZE ISOVER, SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ, A.S. ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.

Adresa

testovací

praha

11010

test


SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ A.S. – DIVIZE RIGIPS Společnost nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také dokonalý konstrukční systém.

Adresa

Smrčkova 2485/4

Praha 8-Libeň

18000

Značka Rigips úspěšně působí na českém stavebním trhu více než 25 let. Za tu dobu se společnost Rigips stala synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby. Společnost nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také dokonalý konstrukční systém. Díky svému přístupu k práci se značka Rigips stala dobrým partnerem jak velkým stavebním firmám, tak i jednotlivým zákazníkům. Všechny produkty prvotřídní kvality – od sádrokartonových desek přes spárovací tmely až po sádrové omítky – jsou vyráběny z ekologicky nezávadných surovin. Jsou plně recyklovatelné a ani jako odpad nezatěžují životní prostředí.

Rigips představuje moderní stavební systém, díky němuž lze rychle a efektivně vytvořit krásný a zdravý životní prostor.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, je členem koncernu Saint-Gobain. Ten působí na světových trzích již od roku 1665 a je jednou z nejstarších firem na světě. Patří mezi globální TOP 100 průmyslových podniků světa a je dnes díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a stavebních materiálů. V České republice firma působí od roku 1992 a aktuálně do ní patří 4 společnosti spravující 14 výrobních závodů, 9 značek a více než 4 000 zaměstnanců.

Součástí divize Rigips je také Škola suché výstavby, která nabízí množství odborně zaměřených kurzů (výstavba příčky, výstavba podhledu, opláštění podkroví, pokládání suché podlahy aj.) pro laiky i profesionály, kteří se chtějí zdokonalit v práci se sádrokartonem, suchými podlahami a podhledovými systémy. Seznam aktuálních kurzů je k dispozici na webové stránce www.skolasuchevystavby.cz.

Podrobné informace týkající se produktů společnosti Rigips i jejích workshopů Vám rádi poskytnou pracovníci Centra obchodní a technické podpory:

Po—Pá: 7:30—17:00
Tel. 226 292 224

Máte dotaz? Rádi Vám poradíme - https://www.rigips.cz/kontakty/formular/


BACHL, SPOL. S R.O. Skupina BACHL je známá generacemi pro inovativní vývoj, řešení, systémy a komponenty v řadě specializovaných oblastí stavebního průmyslu.

Adresa

Bohumilice 70

Čkyně

38481

Skupina BACHL je známá generacemi pro inovativní vývoj, řešení, systémy a komponenty v řadě specializovaných oblastí stavebního průmyslu. V oblasti výplní stavebních otvorů máme v České republice více než 15 let zkušeností. V oblasti stínicí techniky spolupracujeme s jedničkou na německém trhu, firmou ROMA. Rolety, žaluzie a textilní rolety ROMA nabízejí víc, než jen pouhou ochranu před sluncem. Můžete ovlivňovat atmosféru a klima v místnosti, bezpečnost a energetickou efektivnost Vašeho domu. Důležité je i estetické hledisko. To vše je klíčem k úspěchu.


JAP FUTURE S R.O. Dodáváme stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

Adresa

Lověšice č.p. 67

Přerov

75002

Dodáváme stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

  • Stahovací schody a stavební pouzdra JAP pro zasouvací dveře, požární a zateplené uzávěry
  • Skryté zárubně
  • Výroba a montáž interiérových a exteriérových schodišť.
  • Produktová řada grafosklo - ploché designové sklo,které nese vnitřní motiv využitím textilií či digitálního tisku.

PLASTOVÁ OKNA WINDEK PVC Stavební výplně WINDEK PVC patří do sortimentu společnosti Stavebniny DEK a.s.

Adresa

Tiskařská 10/257

Praha 10

10800

Stavební výplně WINDEK PVC patří do sortimentu společnosti Stavebniny DEK a.s. Na základě obchodní filozofie společnosti nabízí zákazníkovi nadstandardně kvalitní produkt za výhodnou cenu. Vedle samotného produktu je nezbytnou součástí prodeje také péče o zákazníka v podobě řešení jeho individuálních potřeb, dále technické a servisní poradenství. Společným jmenovatelem všech našich systémů je kvalita výrobku, na kterou jsou kladeny maximální požadavky. Z tohoto důvodu jsme zvolili prvotřídní německý profil VEKA, který patří mezi technologické lídry mezi výrobci profilových systémů.


SCHIEDEL, S.R.O. Společnost Schiedel, s.r.o již 70 let vyvíjí, vyrábí a testuje veškeré komponenty svých komínových systémů, tak aby byly pro své uživatele naprosto bezpečné.

Adresa

Horoušanská 286

Nehvizdy

25081

Společnost Schiedel, s.r.o již 70 let vyvíjí, vyrábí a testuje veškeré komponenty svých komínových systémů, tak aby byly pro své uživatele naprosto bezpečné. V nabídce naleznete komíny pro všechny typy paliv i spotřebičů, z rozličných materiálů - keramické, nerezové i plastové. Tyto výrobky jsou určeny pro novostavby i rekonstrukce rodinných domů, ale i pro objekty průmyslové či komerční. Samozřejmostí je bezplatné technické poradenství návrhu komínového tělesa a cenová nabídka každému přesně na míru.


Lindab Sales CZ s.r.o. Společnost Lindab nabízí kompletní systémová řešení v oblastech Stavebních komponentů (střechy a okapové systémy) a Vzduchotechniky.

Adresa

Logistická 102

Pavlov u Unhoště

27351

Symbolem Lindab jsou vysoce kvalitní výrobky od švédského dodavatele, vyvíjené špičkovými odborníky a designéry. V sortimentu naleznete produkty od ekonomického řešení s dobrým poměrem cena/výkon až po prvotřídní výrobky se špičkovou kvalitou.

Pro výrobky Lindab je charakteristická vysoká kvalita, jednoduchost montáže, energetická úspornost a šetrnost vůči životnímu prostředí.

V oblasti stavebních komponentů působí Lindab v České republice od roku 1993 a navazuje na více jak 60 let zkušeností a úspěšného působení na trzích po celé Evropě.


Serafin Campestrini s.r.o. Jsme jedním z předních evropských výrobců hoblovaného dřeva a dále zpracovávaných dřevařských produktů.

Adresa

Husova 31

Borohrádek

51724

Vyrábíme a prodáváme dřevěné palubky, podlahovky, terasová prkna, fasády, latě, hranoly ze smrku, modřínu a thermodřeva. Dále také dřevěné masivní podlahy a interiérové obklady FEELWOOD ze severského smrku, borovice, sibiřského modřínu, dubu a jasanu. Řada z nich je vhodná i na podlahové topení. V našem výrobním závodu ve východočeském Borohrádku pracuje více než 150 zaměstnanců. Firma Serafin Campestrini byla založena v roce 1915 jako rodinný podnik ve městě Ottensheim v Rakousku. Dnes je společnost vedena již čtvrtou generací a patří k předním dřevařským firmám v Evropě.

BEST, A.S. Největší český výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu.

Adresa

Rybnice 148

Kaznějov

33151

Největší český výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu nabízí: betonové dlažby, velkoformátové dlažby a dlažby na terasu, betonové obrubníky, odvodňovací žlaby, betonové palisády a schodiště, betonové plotové prvky a opěrné zdi či ztracené bednění.


ALBIXON ALBIXON a.s., je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let.

Adresa

Zbraslavská 55/5a

Praha 5 - Malá Chuchle

15900

ALBIXON a.s., je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let.
Zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství a své výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní práškovou lakovnu v Hořovicích, která je největší svého druhu v Evropě.

SVÉPOMOCÍ.CZ S.R.O. Svépomocí.cz je internetový portál zaměřený na postupy stavby a rekonstrukce svépomocí.

Adresa

Podnikatelská 558

Praha 9 - Běchovice

19011

Svépomocí.cz je internetový portál zaměřený na postupy stavby a rekonstrukce svépomocí. Na Svépomocí.cz najdete přehledně uspořádané informace s fotografiemi a postupy rozdělené podle jednotlivých stavebních etap. Na jednom místě máte k dispozici tisíce zkušeností od svépomocných stavebníků i odborných řemeslníků. Se stavebníky můžete diskutovat přímo u článku nebo v diskuzním fóru, účastnit se praktických workshopů, na kterých si můžete vše vyzkoušet na vlastní kůži. Svépomocí.cz je určeno každému kdo hledá informace o stavbě či rekonstrukci bez ohledu na to, zda svůj projekt realizuje sám nebo společně se stavební firmou.


CONTIMEX, SPOL. S R.O. Česká reklamní agentura založená roku 1993 se stabilní pozicí v oblasti marketingové komunikace a reklamy.

Adresa

Vážného 15

Brno-Řečkovice

62100

Česká reklamní agentura založená roku 1993 se stabilní pozicí v oblasti marketingové komunikace a reklamy. Pomáhá klientům odlišit se a využívat přitom nejnovější moderní prostředky marketingové komunikace. Neztrácejte hlavu, zavolejte jim a dopřejte si reklamu, která na Vás upozorní.

Zehnder Group Komfortní větrání s rekuperací tepla, designové radiátory pro koupelny a obytné prostory, stropní sálavé vytápění a chlazení.

Adresa

Pionýrů 641

Sezimovo Ústí II

39102

Zehnder. Vždy to nejlepší vnitřní klima pro maximální komfort bydlení.

Kompletní systém větrání

Zehnder je největším výrobcem větracích jednotek s rekuperací tepla pro rodinné domy a byty v Evropě s tradicí již od roku 1968.

Vyvíjí, vyrábí a dodává nejen rekuperační jednotky, ale ucelený systém s vysoce hygienickými rozvody vzduchu a designovými mřížkami a ventily. Snadno kombinovatelné prvky umožňují jednoduchou, rychlou a kvalitní instalaci pro maximální spokojenost zákazníků.

Bezplatně zpracujeme optimální návrh systému větrání vč. cenové nabídky a podrobného výpisu materiálu.

www.zehnder.cz/navrh-vetrani-zdarma

Designové radiátory – teplo v té nejkrásnější podobě

Jedinečné designové radiátory švýcarského výrobce Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější. Zabezpečí tepelnou pohodu v koupelně i bytových prostorech.

Přesvědčují inovativní technologií a prvotřídní kvalitou provedení. Jsou k dispozici v téměř 50 barevných odstínech, některé typy rovněž v provedení chromovaném a z nerezové oceli. Umožňují teplovodní, kombinované nebo čistě elektrické vytápění.

https://www.zehnder.cz/designove-radiatory