Proč G SERVIS?

25 vlastních projektantů

Náš tým 25 projektantů myslí při návrhu typových i individuálních domů nejen na aktuální trendy a normy ve stavebnictví, ale hlavně na vaše potřeby a životní styl.

Základem jsou pro nás promyšlené dispozice, funkčnost domu, ale i hezký a vkusný exteriér.

Naši projektanti jsou vám k dispozici pro osobní nebo online konzultace zdarma.

30 let zkušeností

G SERVIS je tu s vámi už téměř 30 let. Po celou dobu nasloucháme vašim přáním a požadavkům a společně tak vytváříme největší nabídku oblíbených rodinných domů v České republice.

Z našich dlouholetých zkušeností čerpáme i při vytváření zcela individuálních projektů pro vaše specifické pozemky či požadavky.

50 000 spokojených zákazníků

V domech postavených podle návrhu projektantů G SERVISU bydlí už přes 50 000 spokojených zákazníků a jejich rodin. Máme tedy řadu zkušeností, které využijeme i u vašeho projektu.

Právě díky vám, našim klientům, se navíc stále zlepšujeme, posouváme a zdokonalujeme svou práci. Svými požadavky nás totiž inspirujete k vytváření nových „zlepšováků“.

Řada z nich se tak osvědčila, že s nimi pracujeme i v aktuální nabídce projektů rodinných domů.

Domy, které u nás vidíte na papíře, jsou totiž domy pro skutečný život.

600 promyšlených a prověřených typových projektů

Jako přední čeští projektanti rodinných domů dobře víme, že precizně projektovaná a kvalitně naplánovaná stavba vám dokáže ušetřit několik set tisíc korun. A stavebníkům nepočítaně šedin.

Proto pro vás máme přes 600 hotových projektů rodinných domů, se kterými vám žádné zbytečné starosti nehrozí. A také nabízíme individuální projektování, které vychází jak z vašich představ o budoucím bydlení, tak ze specifik vašeho pozemku.

21 konzultačních míst po celé ČR

Navštivte naše projektanty na jednom z 21 konzultačních míst po celé České republice a společně naplánujte dům podle svých představ. Nebo si domluvte schůzku s projektantem přímo na svém pozemku.

Můžete využít i čím dál oblíbenější on-line konzultace s našimi specialisty.

Ať už hledáte projekční kancelář v Praze, Brně nebo v Ostravě, jsme přesně tam, kde nás potřebujete.

Bezkonkurenční cena od 29 990 Kč za projekt RD

Za cenu od 29 990,- od nás získáte projekt, který neslouží pouze pro vyřízení stavebního povolení, ale svým rozsahem velmi dobře poslouží i při realizaci stavby.

Naše projekty jsou zpracované v měřítku 1:50. Jejich součástí jsou kromě architektury, statiky a požární zprávy i všechny profese tj. elektroinstalace, zdravotechnika a projekt vytápění. Všechny komplikovanější detaily jsou rozkresleny v měřítku 1:10.

Vyřídíme vám stavební povolení

Svěřte nám vyřízení povolení stavby a ušetřený čas můžete věnovat rodině, nebo třeba výběru materiálu na Váš vysněný domov.

Nejdříve uděláme předprojektovou přípravu tzv. předinženýring. Následuje vlastní projektování vašeho domu. Pak proběhne samotné vyřízení povolení, případně ohlášení stavby.

Nespočet VIP slev pro vás u našich partnerů

Jen s námi získáte také exkluzivní slevy na materiál a v půjčovně nářadí ve Stavebninách DEK a další slevy na výrobky od našich partnerů.

Chci VIP slevu

Unikátní konfigurátor domu

V našem konfigurátoru si můžete online navrhnout svůj vlastní dům. Určit vzhled a dispozice. Zjistit cenu stavby svépomocí i na klíč. Ověříte si předpokládanou spotřebu energie.

Podle výsledné ceny můžete navržený dům dle libosti zvětšovat nebo zmenšovat a cena i spotřeba energie se bude průběžně měnit dle vašich úprav.

Vyzkoušejte náš konfigurátor, je to zdarma!

Pomůžeme vám získat dotace na stavbu nebo projekt

Všechny naše projekty v sekci – PASIVNÍ DOMY – splňují požadavky dotačního programu Nová zelená úsporám.

Na výstavbu pasivního domu můžete získat dotaci na až 550 000 Kč. A navíc můžete dále žádat o dotaci na projekt ve výši 35 000 Kč.

Rádi vám vyřídíme kompletní administraci žádostí o dotace a vy se nebudete muset o nic starat.

Získat dotaci