O nás a vašem novém domě

V G SERVIS pro vás projektujeme rodinné domy, které splňují všechny nároky moderního bydlení, jsou funkční, praktické a příjemné pro každodenní život.

15 Projektantů s týmem specialistů

Náš tým 15 projektantů při návrhu typových i individuálních projektů reaguje na aktuální trendy a normy ve stavebnictví, a hlavně na vaše individuální potřeby a životní styl.

Naše domy mají nejen pěkný exteriér a promyšlené dispozice. Kvalitní projekt pro bezproblémovou stavbu musí obsahovat i propracované části, jako jsou vytápění, zdravotechnika, elektroinstalace nebo požárně bezpečnostní řešení. To vše jsou úkoly pro specialisty v našem týmu.

25 let s vámi

G SERVIS je tu s vámi už 25 let. Po celou tu dobu nasloucháme vašim přáním a požadavkům a společně tak vytváříme největší nabídku nejoblíbenějších rodinných domů v České republice.

40 000 spokojených zákazníků

V domech postavených podle projektů G SERVISU bydlí už přes 40 000 rodin našich spokojených zákazníků. Všech zkušeností, které jsme díky tomu získali, si velice vážíme. Posouvají nás dále a umožňují nám zdokonalovat naši práci. Svými individuálními požadavky jste nás inspirovali k vytvoření mnoha „zlepšováků“, se kterými dále pracujeme i v aktuální nabídce projektů rodinných domů. Domy, které u nás vidíte na papíře, jsou totiž skutečnými domy pro život.

500+ precizních projektů

Jako přední česká projekční kancelář si uvědomujeme, že precizně projektovaná a kvalitně naplánovaná stavba dokáže stavebníkům ušetřit několik set tisíc korun a nepočítaně šedin. S touto odpovědností vám představujeme přes 500 hotových projektů rodinných domů a nabídku individuálního projektování, které respektuje vaše jasné představy o budoucím bydlení nebo specifika vašeho pozemku.

Chcete stavět? stavte se!

21 konzultačních míst

Navštivte nás na jednom z 21 konzultačních míst rozmístěných po celé České republice, nebo si domluvte schůzku s projektantem přímo na vašem pozemku. 

10 dnů k projektu rodinného domu

Náš typový projekt můžete mít doma už za 10 dnů. Také individuální projekty dodáváme díky početnému týmu projektantů v nadstandardně krátkých termínech.

Dodáním projektu to u nás nekončí. Rádi vás provedeme celým procesem přípravy stavby, od pomoci s výběrem vhodného pozemku a domu až po vyřízení stavebního povolení.

Nepočítaně slev u partnerů

Jen s námi získáte exkluzivní slevy na materiál a v půjčovně nářadí ve Stavebninách DEK. 

Kontaktujte nás