Jsme ti praví projektanti pro váš dům

Získejte bydlení, které je příjemné, praktické a splní všechny vaše požadavky. V G SERVISU na vás čeká tým projektantů rodinných domů, kteří vám navrhnou moderní a funkční bydlení podle vašich představ.

15 projektantů rodinných domů

Náš tým 15 projektantů myslí při návrhu typových i individuálních domů nejen na aktuální trendy a normy ve stavebnictví, ale hlavně na vaše potřeby a životní styl.

Základem je pro nás pěkný exteriér domu a promyšlené dispozice. K tomu navíc přidáváme propracované:

  • vytápění,
  • zdravotechniku,
  • elektroinstalace
  • nebo požárně bezpečnostní řešení

Abyste se na všechny tyto prvky mohli 100% spolehnout, je tu pro vás nejen osvědčený tým projektantů rodinných domů, ale také řada specialistů na jednotlivé oblasti.

Projektanti rodinných domů G SERVIS

25 let s vámi

G SERVIS je tu s vámi už 25 let. Po celou dobu nasloucháme vašim přáním a požadavkům a společně tak vytváříme největší nabídku oblíbených rodinných domů v České republice.

40 000 spokojených zákazníků

V domech postavených podle návrhu projektantů G SERVISU bydlí už přes 40 000 spokojených zákazníků a jejich rodin. Máme tedy řadu zkušeností, které využijeme i u vašeho projektu.

Právě díky vám, našim klientům, se navíc stále zlepšujeme, posouváme a zdokonalujeme svou práci. Svými požadavky nás totiž inspirujete k vytváření nových „zlepšováků“.

Řada z nich se tak osvědčila, že s nimi pracujeme i v aktuální nabídce projektů rodinných domů.

Domy, které u nás vidíte na papíře, jsou totiž domy pro skutečný život.

500+ precizních projektů

Jako přední čeští projektanti rodinných domů dobře víme, že precizně projektovaná a kvalitně naplánovaná stavba vám dokáže ušetřit několik set tisíc korun. A stavebníkům nepočítaně šedin.

Proto pro vás máme přes 500 hotových projektů rodinných domů, se kterými vám žádné zbytečné starosti nehrozí. A také nabízíme individuální projektování, které vychází jak z vašich představ o budoucím bydlení, tak ze specifik vašeho pozemku.

Projektanti pro váš rodinných dům

21 konzultačních míst

Navštivte naše projektanty na jednom z 21 konzultačních míst po celé České republice a společně naplánujte dům podle svých představ. Nebo si domluvte schůzku s projektantem přímo na svém pozemku.

Ať už hledáte projekční kancelář v Praze, Brně nebo v Ostravě, jsme přesně tam, kde nás potřebujete.

10 dnů a projekt máte doma

Náš typový projekt můžete mít doma už za 10 dnů. A díky početnému týmu projektantů rodinných domů vám také individuální projekty dodáme v nadstandardně krátkých termínech.

Navíc jsme tu pro vás i po dodání projektu. Rádi vás provedeme celým procesem přípravy stavby – od pomoci s výběrem vhodného pozemku a domu až po vyřízení stavebního povolení.

Nespočet slev u partnerů

Jen s námi získáte také exkluzivní slevy na materiál a v půjčovně nářadí ve Stavebninách DEK.

Kontaktujte nás