Individuální projekt

Chcete postavit dům, který nikdo jiný nemá? V typových projektech jste zatím nenašli řešení, které by vašim představám vyhovovalo? Nebo prostě máte natolik specifický pozemek, že mu projekt domu musíte výrazně přizpůsobit? V takových situacích je nejlepším řešením individuální projekt rodinného domu.

Kvalitní projekt na míru skloubí nápady se zkušeností

Budování jedinečného místa, které se jednou stane vaším domovem, začíná u kvalitního projektu. Zkušený projektant dokáže zohlednit všechny vaše představy a navrhnout dům, který podtrhne vaši osobitost a individualitu. 

V G SERVISu za sebou máme již více než 40 000 úspěšných realizací. Požadavkům našich zákazníků pozorně nasloucháme přes 25 let. Spolupracujeme s nejlepšími v oboru.

Individuální projekty od G SERVIS

Vaší přestavě o jedinečném, dokonalém a pohodlném bydlení dáme jasné kontury.

  • 100% respektujeme vaše zadání
  • přizpůsobíme projekt specifikům vašeho pozemku
  • dodržíme vaše požadavky na rozpočet stavby

Navrhneme pro vás dům, který bude od základů šitý na míru vašim představám a požadavkům.

Domluvit si konzultaci

Je individuální projekt vhodný i pro vás?

Jsme vám podporou a partnerem, ať už je vaše představa o rodinném domu zatím nejasná, nebo naopak zcela konkrétní. Líbí se vám na typových projektech určité prvky, které byste rádi skloubili s vlastní představou? Máte nápad, jak pro sebe typový projekt vylepšit a přizpůsobit? Potřebujete projekt, který si lépe sedne se specifickými rysy vašeho pozemku, tvarem a sklonem pozemku, orientací vůči světovým stranám, zohlední okolní zástavbu nebo podmínky stanovené úřadem pro danou lokalitu? V takových situacích je individuální projektování rodinného domu nejlepším řešením. Inspirujte se našimi zhotovenými návrhy.

individuální projekt rodinného domu s terasou

individuální projekt rodinného domu s dvougaráží

individuální projekt rodinného domu ve svahu

Když se pouštíte do budování nového domova a chcete zrealizovat vlastní představu o ideálním bydlení, jsou naši zkušení projektanti připraveni ji uskutečnit. Zohlední vaše představy, požadavky, možnosti, vlastnosti pozemku, okolní zástavbu a vyřeší i specifické nároky netypických pozemků. Projektant přenese vaše vize a představy na papír, čímž vznikne studie vašeho vysněného domu. Následně připraví kompletní projektovou dokumentaci potřebnou pro stavební řízení i samotný průběh stavby.

Vše důležité co potřebujete vědět

Termín dodání Individuálního projektu

od 45 dnů

Cena Individuálního projektu

od 95 000 Kč

Vzor Individuálního projektu ke stažení

Zobrazit

Poptávka Individuálního projektu rodinného domu

Máte-li zájem o individuální řešení projektu domu, vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Poptat individuální projekt