Reference občanské stavby

1) Apartmánový dům Vrchy - Acrea - PD dokončena 06/21

Objekt s 22 apartmány v blízkosti golfového hřiště Ostravice. Našim úkolem bylo zpracování projektu přípojek a zdravotechniky.

2) Rezidence Golf Ostravice - Acrea - PD dokončena 11/22

Jedná se o soubor budov tvořených pěti samostatně stojícími bytovými domy. U této akce jsme zpracovávali projektovou dokumentaci přípojek, zdravotechniky, vytápění, energeticko-technologickou koncepci a průkazy energetické náročnosti budovy.

3) Viva Lipno - Acrea - PD dokončena 03/23

Bytový komplex tvořený 15 rodinných domů, 10 bytových domů a budovou klubu. Zde jsme zpracovávali energetickou koncepci lokality, průkazy energetické náročnosti budov, projektovou dokumentaci přípojek a TZB pro rodinné domy (zdravotechnika, vytápění, vzduchotechnika a plyn).

4) Vinařství mezi horami- HABINA ATELIRE - PD dokončena 03/23

Objekt vinařství ve Velkých Pavlovicích. Spolu s výrobními provozy se v objektu nachází prostory pro adjustaci, degustaci a prodejny vína. V rámci této akce jsme měli na starosti zpracování projektu zdravotechniky, vytápění, přípojek a také energetické koncepce a průkazu energetické náročnosti budovy.

5) DOOMA Brumov-Bylnice - Acrea - PD dokončena 06/22

Soubor třech bytových domů v obci Brumov-Bylnice. U tohoto projektu jsme zpracovali návrh přípojek, vytápění, zdravotechniky a průkazy energetické náročnosti budovy.

6) rockette house - grido - PD dokončena 05/23

Sedmipodlažní objekt administrativní budovy v Ostravě. V rámci této akce jsme zpracovali energeticko-technologickou koncepci, průkaz energetické náročnosti budovy a projekt vytápění, chlazení, vzduchotechniky a přípojek.

7 Měnínská brána - Architekti Hrůša & spol., Ateliér Brno s.r.o. - na projektu se právě pracuje

Rekonstrukce historické budovy Měníské brány z 13. století v centru Brna. V rámci návrhu komplexní interiérové rekonstrukce budovy zpracováváme projekt v úrovni pro stavební řízení a prováděcí dokumentaci na vytápění, vzduchotechniku, chlazení, zdravotechniku, plynovod a průkaz energetické náročnosti budovy.

8) Rekonstrukce koupelen výrobní haly Kopřivnice - INOVACE STAVEB - Tomáš Janeček - na projektu se právě pracuje

Komplexní rekonstrukce hygienického zázemí čtyřpodlažního objektu výrobní haly v Kopřivnici. Zde jsme zpracovali kompletní projektovou dokumentaci rekonstrukce stavební části a technického zařízení budovy (zdravotechnika, vytápění a vzduchotechnika).

9) Nový travertinový obklad

Průzkum současného stavu, návrh a projekt rekonstrukce fasádního obkladu městského úřadu Vsetín.

10) Střední odborná škola Praha Malešice - PD dokončena 11/22

Stavební úpravy střední odborné školy stavební a zahradní v Praze. Zpracování stavební části projektové dokumentace rekonstrukce.

11) ThermePark Piestany - Acrea

Nový lázeňský komplex v Piestanech se skládá ze třech budov a to z hlavní budovy welnees, hotelu a apartmánového domu. Zde jsme zpracovali energeticko-technologickou koncepci vč. projektového hodnocení.