Projekty občanských staveb

Projekty od A až do Z

Jsme projektanti zaměřující se na komplexní dodávky projektů pro různé oblasti pozemních staveb. Rádi pro vás vytvoříme projekty novostaveb nebo rekonstrukcí. Ať už se jedná o rodinné nebo bytové domy, vzdělávací zařízení, sportovní nebo výrobní objekty, větší i menší developerské lokality.

Naše projekční kancelář je tvořena týmem zkušených odborníků, kteří mají bohaté know-how a odborné znalosti v oblasti stavebnictví. Snažíme se porozumět vašim potřebám a přáním a přetvořit je do skutečnosti. Spolupracujeme s našimi klienty od samotného začátku až po dokončení projektu, abychom zaručili, že výsledek přesně odpovídá vašim očekáváním.

Při naší práci klade naše projekční kancelář důraz na detaily a kvalitu. Každý projekt je pro nás jedinečný a přistupujeme k němu s pečlivostí a profesionalitou. Spoléháme se na moderní technologie a trendy v oboru, abychom zajistili efektivní a moderní řešení. Naším cílem je nejen vytvořit esteticky atraktivní budovy, ale také zohlednit funkčnost a energetickou efektivitu.

Nabízíme Vám komplexní řešení:

 • Architektonická studie / analýza
 • Projekt k územnímu řízení
 • Projekt ke stavebnímu povolení
 • Projekt pro provedení stavby
 • Projekt pro změnu užívání stavby
 • Projekt skutečného provedení

Máme rozsáhlou zkušenost s různými typy projektů a spolupracujeme s klienty z různých sektorů. Bez ohledu na to, zda se jedná o menší renovaci nebo velký komplexní projekt, jsme připraveni vám poskytnout naši odbornost a podporu. Naše projekty jsou vytvářeny s ohledem na vaše individuální potřeby a požadavky.

Specializované části projektů - subdodávky

Nemusíme vypracovat celý váš projekt. Rádi vám zhotovíme k vašim projektům specializované subdodávky. Naše široká nabídka pokrývá téměř veškerou poptávku ve stavebnictví.

 • architektonické studie
 • fotorealistické vizualizace
 • rozpočty a výkazy výměr
 • stavební část projektové dokumentace
 • administrativa - veškeré jednání s úřady včetně administrace dotačních programů
 • technické zařízení budov - projekty vytápění, kanalizace, vodoinstalace, elektro, vzduchotechniky a fotovoltaických elektráren, včetně projektů přípojek všech inženýrských sítí
 • energetika - ekonomicko energetické studie, průkazy energetické náročnosti budov, posudky, audity, analýzy
 • stavební fyzika - tepelně technické posouzení konstrukcí, akustika a osvětlení staveb
 • dotační programy - kompletní zpracování podkladů pro veškeré aktuální dotační programy včetně návrhu a jeho optimalizace

Projekty rekonstrukcí komerčních objektů a bytových domů

Naši projektanti vám připraví projekt rekonstrukce Vašeho komerčního objektu nebo bytového domu. Navrhneme vám nejlepší řešení a vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci. Ke každé rekonstrukci přistupujeme zcela individuálně. Záleží nám na každém detailu. Společně projdeme vaše požadavky a možnosti.

3D skenování ve stavebnictví

Využíváme moderní způsoby měření a špičkové technologie. Provádíme 3D skenování budov a prostranství za účelem přesné digitalizace. Za pomocí autonomního létajícího laserového skeneru můžeme skenovat těžko přístupné oblasti, jako jsou fasády budov a střechy nebo například veliké výrobní komplexy.

Prohlédněte si naše reference

Apartmánový dům Vrchy


Rezideční obytný objekt s 22 apartmány, který se nachází v blízkosti golfového hřiště Ostravice. Našim úkolem bylo zpracování kompletního projektu přípojek a zdravotechniky.

Rezidence Golf Ostravice


Soubor budov tvořených pěti samostatně stojícími bytovými domy. Realizace projektové dokumentace přípojek, zdravotechniky, vytápění, energeticko-technologické koncepce a PENB.

Viva Lipno


Bytový komplex tvořený 15 rodinnými domy, 10 bytovými domy a budovou klubu. Zpracování energetické koncepce lokality, PENB, projektové dokumentace přípojek a TZB.

Vinařství mezi horami


Objekt vinařství ve Velkých Pavlovicích. Zpracování projektu zdravotechniky, vytápění, přípojek a také energetické koncepce a průkazu energetické náročnosti budovy.

DOOMA Brumov-Bylnice


Soubor třech bytových domů v obci Brumov-Bylnice. U tohoto projektu jsme zpracovali návrh přípojek, vytápění, zdravotechniky a průkazy energetické náročnosti budovy.

Rockette house


Sedmipodlažní objekt administrativní budovy v Ostravě. Zpracování energeticko-technologické koncepce, PENB a projekt vytápění, chlazení, vzduchotechniky a přípojek.

ThermePark Pieštany


Nový lázeňský komplex v Piešťanoch se skládá ze třech budov a to z hlavní budovy wellness, hotelu a apartmánového domu. Zpracovali jsme energeticko-technologickou koncepci vč. projektového hodnocení.

SOŠ Praha Malešice


Stavební úpravy Střední odborné školy stavební a zahradní v Praze. Zpracování stavební části projektové dokumentace rekonstrukce.

Městský úřad Vsetín


Průzkum současného stavu fasády městského úřadu ve Vsetíně. Zpracování návrhu a projektu rekonstrukce fasádního obkladu.

Jsme ideální partner pro každého investora

Komplexní služby

Zabýváme se návrhy veškerých pozemních staveb a to od počáteční ideové koncepce až po autorský dozor při výstavbě. Projektovou dokumentaci vyhotovujeme včetně veškerých profesí a potřebných součástí ve vysokém kvalitativním standardu.

Velký tým profesionálů

Naše projekční kancelář je postavena na týmu více než 25 projektantů, specialistů, energetiků a autorizovaných inženýrů. G SERVIS CZ je tu s vámi už téměř 30 let. Po celou dobu nasloucháme vašim přáním a požadavkům. V našich projektech se odráží důraz na kvalitu a cit pro detail.

21 konzultačních míst

Navštivte nás na jednom z 21 konzultačních míst po celé České republice a podělte se s námi o své představy a požadavky ohledně vašeho projektu. Bez ohledu na to, zda se nacházíte v Praze, Brně, Ostravě nebo jiném městě, budeme rádi, když nás navštívíte. Nebo můžete využít i on-line konzultace s našimi specialisty.

Hledáte partnera pro svůj stavební projekt?

G SERVIS je tu s vámi už téměř 30 let. Po celou dobu nasloucháme vašim přáním a požadavkům. Naši projektanti jsou vám k dispozici pro osobní nebo online konzultace zdarma. Kontaktujte nás a společně přetvoříme vaše představy v realitu.

Kontaktujte nás