Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bungalow 5 Plus, bungalov


Projekt bungalovu Bungalow 5 Plus - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha207,0 m²
obestavěný prostor855,5 m³
celková užitná plocha161,4 m²
užitná plocha přízemí161,4 m²
výška hřebene střechy5,5 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Bungalow 5 Plus je založen na konstrukčním systému YTONG.

Bungalow 5 Plus je dům střední velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý popř. mírně svažitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny, svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností

Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant bungalovu Bungalow 5 Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.