Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Indigo, bungalov


Projekt bungalovu Indigo - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha212,7 m²
obestavěný prostor855,5 m³
celková užitková plocha161,4 m²
užitková plocha přízemí161,4 m²
výška hřebene střechy5,5 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Indigo je založen na konstrukčním systému YTONG.

Indigo je dům střední velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý popř. mírně svažitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny, svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností

Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant bungalovu Indigo
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.