Úpravy projektů

Líbí se Vám některý z našich projektů rodinných domů, ale rádi byste u vámi vybraného domu nějakou úpravu? Společně najdeme řešení drobných, ale i větších úprav. Je jen na Vás, jestli se stavíte osobně nebo nám zavoláte na naši infolinku: 236 160 333.

Klientské změny

Když chcete upravit jen drobnosti. Jedná se o úpravy pouze některých částí projektové dokumentace, které dodáváme v samostatných složkách spolu s kompletním neupraveným typovým projektem.

Například může jít o:

  • jinou velikost oken
  • malou dispoziční změnu
  • zapracování komínu pro krb

Klientské změny zpracováváme v ceně od 3 000 Kč.

Změny, které požadujete, budou na základě dohody zapracovány do vybrané části projektové dokumentace a dodány v samostatných složkách. Ostatní části projektové dokumentace rodinného domu (statika, zdravotechnika, vytápění, elektroinstalace a požární zpráva) Vám budou dodány v základním typovém projektu – beze změn. V které části dokumentace budou změny provedeny, záleží na jejich charakteru a rozsahu.

Požadavek na klientské změny vyplňte v objednávce typové projektové dokumentace. Zpracované klientské změny vám budou zaslány po zaplacení zálohy na náš účet ve většině případů do 15 pracovních dnů v samostatné složce "Klientské změny" společně s typovou projektovou dokumentací vybraného rodinného domu, která bude obsahovat 5 vyhotovení upravené části projektu. Přesný termín dodání vám sdělíme v cenové nabídce. O klientské změny je možné zažádat i dodatečně, budou vám zapracované dodány k již zaslané typové dokumentaci.

Úpravy typové projektové dokumentace

Chcete-li výraznější změnu. Jedná se o zásadní úpravy, které se promítnou ve všech částech projektové dokumentace.

Patří sem například:

  • doplnění suterénu
  • rozšíření obvodových částí domu
  • změna konstrukce krovu
  • přístavby k domu

Doba dodání upravených dokumentací je závislá na rozsahu požadovaných změn. Změny, které požadujete, budou zapracovány do celé projektové dokumentace a dodány v pěti paré vč. jednotlivých částí dokumentace rodinného domu (statika, zdravotechnika, vytápění, elektroinstalace a požární zpráva).

Cena úprav typového projektu je závislá na rozsahu požadovaných úprav, na jejichž základě vám bude zaslána cenová nabídka. Pro konkrétní cenovou nabídku se obraťte na naše koordinátory na zákaznické lince 236 160 333 nebo na emailové adrese gservis@gservis.cz. Doba dodání upravených dokumentací je závislá na rozsahu požadovaných změn.

Změna stavby před dokončením

Život je změna. V průběhu realizace stavby může dojít ke změnám oproti projektové dokumentaci, na základě které jste získali stavební povolení či ohlášení stavby. Tyto změny je nutné před kolaudací (oznámením o užívání) stavby zanést do projektu domu a doložit na příslušný stavební úřad. Změny, které jste provedli, zapracujeme do dokumentace tak, aby odpovídaly reálnému stavu stavby a mohlo dojít k úspěšné kolaudaci rodinného domu.

Změny, které jste provedli, zapracujeme do dokumentace v ceně již od 3 990 Kč.

V případě zájmu nám můžete změny zakreslené tužkou do výkresů zaslat mailem na gservis@gservis.cz. Následně Vás budeme kontaktovat, projednáme rozsah změn a zašleme cenovou nabídku za zapracování v závislosti na rozsahu úprav projektu.

Důležité upozornění

Vzhledem k tomu, že požadované změny z důvodů statických a architektonických lze uskutečnit pouze v omezené míře, je potřebné změny konzultovat osobně nebo telefonicky. Volejte zákaznickou linku 236 160 333 nebo nám Vaše požadavky na zpracování zašlete e-mailem na adresu gservis@gservis.cz popř. poštou na adresu centrály. Následně Vás budeme kontaktovat, projednáme s Vámi rozsah změn a posoudíme jejich proveditelnost. Cenu za vypracování změn a termín dodávky s Vámi dohodneme v závislosti na rozsahu úprav projektu.