Katalog ověřených stavebních firem a řemeslníků

Chystáte se stavět podle spolehlivého a kvalitního projektu. Jistotu kvalitního výsledku Vám zaručí stavební firmy a řemeslníci, 
které jsme zařadili do katalogu ověřených dodavatelů firem G SERVIS CZ a Stavebniny DEK.

ANTON A SYN s.r.o.

Mlýnská 84
54223 Mladé Buky

Stavba na klíčHrubá stavba

Jsme rodinná stavební firma. Provádíme stavby na klíč a další stavební práce. Nabízíme Vám realizace rodinných domů, úravy přístupových ploch, provádění staveb a změn, obklady přírodním kamenem i dřevem,  zámkové dlažby a obklady.

Reference

AP stavby s.r.o.

Hradecká 753
51773 Opočno

Stavba na klíč

Stavební firma AP stavby s.r.o. se sídlem v Opočně byla založena v roce 1997 a vznikla zejména díky vám i ostatním zákazníkům, kteří jste se v této době obraceli na mě a mé společníky s žádostí o radu či pomoc při realizaci vašich přání, cílů a snů. Proto jsme se já i mí společníci rozhodli založit společnost, která by měla být tím pravým partnerem při realizaci vašich požadavků.

Protože se jedná o rodinnou firmu se zastoupením všech věkových kategorií, dovolujeme si vám nabídnout dlouholetou praxi, zkušenosti při realizaci rozličných zakázek na straně jedné, a na straně druhé energický a aktivní přístup při plnění vašich přání, společně s použitím nejmodernějších metod, postupů a materiálů.

Reference

AXXA s.r.o.

Staré Buky 199
54101 Staré Buky

Lité podlahy

Stavíte novostavbu nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci vašeho domu či bytu? Ne nadarmo se říká, že je nutné to vzít od podlahy, protože správně zvolený materiál pro základ podlahy vám ušetří nejen čas, ale i vaše finance. Anhydritový litý potěr je výbornou volbou, která má oproti betonovému základu spoustu výhod. Anhydritová podlaha také skvěle tlumí hluk. Výhodou tohoto podkladu jsou kromě úspory času při pokládce i její rychleschnoucí vlastnosti, podlaha je pochozí po 24 hodinách od pokládky.

Reference