Online konfigurátor domu

Nechce se vám listovat katalogem, abyste našli svůj vysněný dům? Snadná pomoc – navrhněte si ho sami! Pomůže vám nový konfigurátor G SERVIS pro návrh domu. Zdarma v něm určíte podobu stavby, počet místností nebo třeba úpravy pozemku. A navíc získáte přehled o ceně.

Programů na návrh domu najdete na internetu celou řadu. Jenže naprostá většina z nich končí u toho, že s jejich pomocí vyberete barvu fasády, střechy a oken. Samozřejmě to zvládnete i v konfigurátoru G SERVIS. Na rozdíl od ostatních aplikací toho ale umí mnohem víc.

Posuďte sami – v několika krocích si:

 • Nastavíte počet místností, jejich typ i velikost.
 • Vyberete mezi bungalovem a patrovým domem.
 • Určíte materiál i sklon střechy.
 • Přidáte do návrhu například garáž, bazén nebo wellness.
 • Vyberete konstrukci zdí i oken.
 • Připojíte vhodnou stínicí techniku, vytápění, zabezpečení nebo inteligentní systémy.
 • Nebo například navrhnete vhodný plot i příjezdovou cestu.

A to všechno zvládnete už za 6 minut.

Připravte si vlastní návrh domu z mobilu

Máte přehled o ceně stavby domu

Celou dobu vidíte také náklady na stavbu i to, jak se do nich promítají jednotlivé prvky. Zároveň můžete přepínat mezi cenou stavby domu svépomocí a na klíč. Vše tak máte maximálně pod kontrolou.

S konfigurátorem domu jednoduše zjistíte cenu stavby domu

Svůj vlastní návrh domu navíc připravíte zdarma a on-line – a tedy kdykoliv a odkudkoliv. Hotový protokol konfigurace vám pak pošleme e-mailem. Získáte tak podklad pro další jednání s projektantem.

CHCI SI NAVRHNOUT DŮM

Jak konfigurátor G SERVIS funguje

Vše přitom opravdu zvládnete za několik minut. Stačí jen zadat e-mail a pustit se do práce.

Před sebou máte 6 kroků.

 1. Nastavíte počet lidí v domácnosti. Konfigurátor pro 3D návrh domu podle toho navrhne počet místností. Sami pak můžete jakoukoliv další místnost přidat nebo odebrat. V pravé části obrazovky (nebo pomocí tlačítka Můj dům u mobilní aplikace) snadno upravíte jejich velikost.
 2. Zvolíte si tvar domu i střechy a z galerie vyberete návrh, který je nejblíž vašim představám. Pomocí tlačítka 3D vizualizace si navíc kdykoliv zobrazíte 3D návrh domu, ve kterém upravíte barvu fasády, střechy nebo například oken.
 3. Následně si vyberete konstrukční systém domu, materiál střechy a oken nebo stínicí techniku.
 4. Čtvrtý krok vám pomůže vybrat nejvhodnější vytápění, přidat klimatizaci, zabezpečení nebo systémy pro chytrou domácnost.
 5. Nyní si navrhnete plot a přidáte do rozpočtu náklady na stavbu zpevněných ploch nebo například pergoly.
 6. Nakonec přidáte důležité informace pro projektanta – orientaci domu, typ pozemku nebo například dostupnost inženýrských sítí.

Konfigurátor domu připraví návrh vašeho vysněného domu

A pak už si jen nechte poslat protokol na e-mail. Nebo nám rovnou pošlete poptávku. Sami vidíte, že vytvořit vlastní návrh domu je hračka. Pusťte se do toho s námi!

CHCI SI NAVRHNOUT DŮM