Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rostoucí dům AS, rodinný dům


Projekt rodinného domu Rostoucí dům AS - foto

Základní parametry domu

dispozice3+1
zastavěná plocha77,2 m²
obestavěný prostor412,1 m³
celková užitková plocha90,9 m²
užitková plocha přízemí55,3 m²
užitková plocha podkroví35,6 m²
výška hřebene střechy7,1 m
sklon střechy15°

Ceny projektů a realizace

cena stavby svépomocí1 186 800 Kč
cena stavby “Na klíč”informace
měs. splátka hypotéky5 838 Kč
  
cena projektuna dotaz

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Rostoucí dům AS je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Rostoucí dům AS je dům menší velikostní kategorie. Dům je určen pro etapovou výstavbu, vhodný pro rovinatý, popřípadě mírně svažitý pozemek. Dům poskytuje dostatek komfortu již v 1.etapě, následuje nenáročná a rychlá realizace 2.etapy s min. zásahy do 1.části. Dům je moderního vzhledu, vhodný jako samostatně stojící do obdobné zástavby nebo jako dvojdům, případně jako řadová zástavba.

Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, částečné nebo úplné podsklepení domu, při malé hloubce pozemku suché stání vozidla možno řešit na některé z bočních stran domu.

Jan Hloušek
samostatný projektant rodinného domu Rostoucí dům AS
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.