Bungalovy

Moderní jednopodlažní domy typu bungalov patří k oblíbeným typům přízemních rodinných domů. Skvěle se hodí pro vetší pozemky. Jsou vhodnou volbou v lokalitách s novou zástavbou nebo ve stavebně stabilizovaných lokalitách charakteristických nízkou zástavbou. Jednoduchý tvar stavby s ústředním obytným prostorem a prakticky rozmístěnými místnostmi oceňuje řada rodin, pro které je příjemné, když spolu všichni členové rodiny žijí v rámci jednoho podlaží.
Velice komfortním řešením u bungalovů je možnost propojit obytný prostor přímo se vstupem do zahrady nebo na terasu. Díky umístění všech místností v jedné rovině určitě oceníte, že nemusíte několikrát denně zdolávat schodiště. A to v každém věku. Bungalovy lze navíc jednoduše upravit pro bezbariérové bydlení.
Všechny typové projekty G SERVIS plně respektují aktuální stavební standardy, jsou detailně zpracovány ve špičkové kvalitě s fotorealistickými vizualizacemi.
Vyberte si ze široké škály osvědčených projektů bungalovů různých velikostí, půdorysů i typů střech. Projekty jsou určeny pro výstavbu zděných bungalovů i dřevostaveb. Tým G SERVIS pro vás vytvořil a v praxi ověřil už více než 105 různých typů bungalovů, včetně pasivních domů. Ve vámi vybraném projektu rádi provedeme individuální změny a úpravy.
Všechny naše projekty rodinných domů vám můžeme dodat také jako dřevostavby. Kontaktujte nás a nechte si naprojektovat vámi vybraný dům v konstrukčním systému DEKPANEL.

1 200 000
7 000 000
2
5
40
240
10
310
1
30