Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Kompakt 45, rodinný dům


Projekt rodinného domu Kompakt 45 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha95,9 m²
obestavěný prostor605,0 m³
celková užitková plocha146,6 m²
užitková plocha přízemí75,6 m²
užitková plocha podkroví71,0 m²
výška hřebene střechy7,5 m
sklon střechy38°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Kompakt 45 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Kompakt 45 je dům menší velikostní kategorie, je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Svým vnitřním prostorem uspokojí nároky 5-6 členné rodiny. Dům je nepodsklepený s obytným podkrovím. Noční část je od denní dispozičně vhodně oddělená. Stavba je finančně nenáročná a technicky velmi jednoduchá a rychlá.
Doporučené úpravy: dům je možno podsklepit.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant rodinného domu Kompakt 45
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.