Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Trend 270, rodinný dům


Projekt rodinného domu Trend 270 - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha129,7 m²
obestavěný prostor735,0 m³
celková užitná plocha154,8 m²
užitná plocha přízemí104,3 m²
užitná plocha podkroví50,5 m²
výška hřebene střechy6,7 m
sklon střechy20°
orientace hl. vstupuS,SV,Z,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Trend 270 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Trend 270 je dům střední velikostní kategorie, je vhodný do nízkopodlažní okolní zástavby. Svým vnitřním prostorem uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny. Pokoj v přízemí může sloužit jako pracovna nebo jako pokoj pro hosty, garáž je možné po minimálních dispozičních úpravách změnit na pokoj. Objekt je vhodný do rovinatého nebo mírně svahovitého terénu. Rodinný dům má částečně podkroví, které zaručuje intimitu noční části domu.
Doporučené úpravy : dům je možno podsklepit.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant rodinného domu Trend 270
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.