Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Tištěný katalog PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ 2020
Cena katalogu je 99 Kč

+ poštovné 99 Kč.                                                        


Nechcete platit poštovné?
Zaregistrujte se, nebo se přihlaste do svého uživatelského účtu, ušetříte 99 Kč.Již po pětadvacáté si můžete zakoupit nejoblíbenější katalog projektů na českém trhu. Katalog Projekty rodinných domů 2020 je tady!

V KATALOGU NALEZNETE 

I letos jsme pro vás připravili báječný katalog plný nejprodávanějších domů. Naleznete v něm domy typu bungalov, vícepatrové, ale také sekci rodinných domů s dotací, což jsou typové pasivní domy vhodné pro dotace z programu Nová zelená úsporám. Můžete se těšit na 14 propracovaných novinek projektů rodinných domů, které nakreslili naši zkušení projektanti. Nechybí ani doplňkové projekty (garáže, stání pro automobily, altány a ploty), které u nás můžete také zakoupit. A jako třešnička na dortu na vás čekají informace o našich službách a projektech.

NOVINKY ROKU 2020

Pro letošní rok jsme si pro vás připravili 14 novinek rodinných domů. Soubor klasických zděných novinek lehce identifikujete podle názvů evropských řek. Můžete vybírat z bungalovů, či vícepatrových domů. Novinky jsou vyladěné našimi projektanty k dokonalosti a doufáme, že se vám budou líbit stejně jako nám. Na novinky pro rok 2020 se podívejte do přiložené galerie! 

KVALITA KATALOGU PO VŠECH STRÁNKÁCH

Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Víme, že vizuální stránka není všechno, co stavebník potřebuje před stavbou domu znát. Proto v našem katalogu naleznete informace o tom, co naše projekty všechno obsahují, jaké další projekty potřebujete ke stavebnímu řízení a které další služby nabízíme.

Katalog Projekty rodinných domů 2020 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.


Zeptejte se