Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Tištěný katalog PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ 2018
Cena katalogu je 39 Kč

+ Katalog rodinné domy s dotací ZDARMA
+ poštovné 99 Kč.                                                                                                                           
Pro registrované je poštovné ZDARMA.Nechcete platit poštovné?
Zaregistrujte se, nebo se přihlaste do svého uživatelského účtu, ušetříte 99 Kč a zároveň získáte plnohodnotný přístup ke všem unikátním nabídkám.Již po 23. si můžete zakoupit nejoblíbenější katalog projektů na českém trhu. Katalog Projekty rodinných domů 2018 je tady!

V KATALOGU NALEZNETE 

 I letos jsme pro vás připravili báječný katalog plný nejprodávanějších domů. Naleznete v něm domy typu bungalov, vícepatrové, ale také sekci rodinných domů s dotací, což jsou typové pasivní domy vhodné pro dotace z programu Nová zelená úsporám. Můžete se těšit na 17 propracovaných novinek projektů rodinných domů, které nakreslili naši zkušení projektanti. Nechybí ani doplňkové projekty (garáže, stání pro automobily, altány a ploty), které u nás můžete také zakoupit. A jako třešnička na dortu na vás čekají informace o našich službách a projektech.

NOVINKY ROKU 2018

 Pro letošní rok jsme si pro vás připravili 17 novinek rodinných domů. Soubor klasických zděných novinek lehce identifikujete podle názvů španělských měst. Můžete vybírat z bungalovů, či vícepatrových domů. Novinky jsou vyladěné našimi projektanty k dokonalosti a doufáme, že se vám budou líbit stejně jako nám. Další tři novinky se ale vymykají naší klasické tvorbě. Jeden bungalov jsme vytvořili společně se společností Vexta a nalézt ho můžete také v sekci Dřevostavby Vexta u nás na webu. Další dvě novinky jsme vytvořili společně s naší sesterskou společností Dekwood a jedná se o roubenky. Na výběr je roubenka moderní a roubenka tradiční. Věříme, že tyto dřevostavby najdou své místo v našem sortimentu a osloví co nejvíce našich zákazníků. Je totiž o co stát! Na novinky pro rok 2018 se podívejte do přiložené galerie! 

KVALITA KATALOGU PO VŠECH STRÁNKÁCH

 Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Víme, že vizuální stránka není všechno, co stavebník potřebuje před stavbou domu znát. Proto v našem katalogu naleznete informace o tom, co naše projekty všechno obsahují, jaké další projekty potřebujete ke stavebnímu řízení a které další služby nabízíme. 

Katalog Projekty rodinných domů 2018 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu. 


Zeptejte se