Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Tištěný katalog PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ 2019
Cena katalogu je 99 Kč

+ poštovné 99 Kč.                                                                                                                           
Pro registrované je poštovné ZDARMA.Přiobjednejte si katalog Rodinné domy s dotací 2019 a oba vás vyjdou pouze na 129 Kč.Již po čtyřiadvacáté si můžete zakoupit nejoblíbenější katalog projektů na českém trhu. Katalog Projekty rodinných domů 2019 je tady!

V KATALOGU NALEZNETE 

I letos jsme pro vás připravili báječný katalog plný nejprodávanějších domů. Naleznete v něm domy typu bungalov, vícepatrové, ale také sekci rodinných domů s dotací, což jsou typové pasivní domy vhodné pro dotace z programu Nová zelená úsporám. Nově v katalogu také naleznete informace k novému dotačnímu programu B0 a nízkoenergetickým domům. Můžete se těšit na 16 propracovaných novinek projektů rodinných domů, které nakreslili naši zkušení projektanti. Také jsme pro vás připravili nové vizualizace 13 oblíbených domů, které si nový kabát rozhodně zasloužily. Nechybí ani doplňkové projekty (garáže, stání pro automobily, altány a ploty), které u nás můžete také zakoupit. A jako třešnička na dortu na vás čekají informace o našich službách a projektech.

NOVINKY ROKU 2019

Pro letošní rok jsme si pro vás připravili 16 novinek rodinných domů. Soubor klasických zděných novinek lehce identifikujete podle názvů světových horských středisek. Můžete vybírat z bungalovů, či vícepatrových domů. Novinky jsou vyladěné našimi projektanty k dokonalosti a doufáme, že se vám budou líbit stejně jako nám. Na novinky pro rok 2019 se podívejte do přiložené galerie! 

KVALITA KATALOGU PO VŠECH STRÁNKÁCH

Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Víme, že vizuální stránka není všechno, co stavebník potřebuje před stavbou domu znát. Proto v našem katalogu naleznete informace o tom, co naše projekty všechno obsahují, jaké další projekty potřebujete ke stavebnímu řízení a které další služby nabízíme.

Katalog Projekty rodinných domů 2019 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.

Předobjednané katalogy budeme distribuovat na konci února 2019.


Zeptejte se