Malý projekt rodinného domu

Získejte konkrétní podklady k prvním jednáním o stavbě

Malý projekt rodinného domu oceníte jako základní dokumentaci, kterou potřebujete pro prvotní jednání s obcí a sousedy. Obsahuje podklady vhodné pro prvotní vyjádření stavebního úřadu o tom, zda tento typ domu na vámi zvoleném pozemku můžete postavit. Jednoduše s ním oslovíte sousedy pro získání souhlasu s umístěním stavby, představíte jim svou konkrétní představu bez zbytečných detailů. Malý projekt vám také pomůže získat jistotu správné volby, když se rozhodujete mezi dvěma různými typovými projekty.

Co obsahuje Malý projekt RD

Malý projekt rodinného domu dodáváme v tištěné podobě v 1 vyhotovení, které obsahuje:

  • půdorysy a pohledy v měřítku 1:100, 
  • základní informace o stavebně-konstrukčním řešení, 
  • informace o potřebách energií,
  • stručnou technickou zprávu.

Když vám vstupní jednání klapnou na výbornou a vy si následně objednáte typový projekt rodinného domu, cenu za Malý projekt vám od něj jednoduše odečteme. Malý projekt rodinného domu tak ve výsledku máte zdarma.

Upozornění: Malý projekt rodinného domu neslouží k vyřízení ohlášení stavby ani ke stavebnímu řízení. Pro tyto účely si objednejte velký projekt typového rodinného domu. Jako mezikrok se vám může hodit také Studie rodinného domu - neboli rozšířený Malý projekt v rozpracovanosti architektonické studie.

Vše důležité co potřebujete vědět

Termín dodání Malého projektu

10 dnů

Cena Malého projektu

2 990 Kč

Vzor Malého projektu ke stažení

Zobrazit

Objednávka Malého projektu

Nejprve si vyberte dům a projekt si objednejte na kartě domu.

Vybrat a objednat