Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Altán 02, projekt


Projekt Altán 02 - foto

Základní parametry projektu

zastavěná plocha17,7 m²
obestavěný prostor65,5 m³
užitková plocha přízemí16,9 m²
výška hřebene střechy4,1 m
sklon střechy25°

Altán 02 je díky své velikosti vhodný i na menší pozemky. Svým vzhledem se hodí spíše k tradičním domům se sedlovou nebo valbovou střechu. Díky svému vnitřnímu uspořádání, které počítá i s umístěním pracovního pultu a grilu výborně poslouží jako úkryt před sluncem při párty až osmi přátel.

Vojtěch Carda
samostatný projektant projektu Altán 02
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami projektu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.