Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Altán 04, projekt


Projekt Altán 04 - foto

Základní parametry projektu

zastavěná plocha32,1 m²
obestavěný prostor126,9 m³
užitková plocha přízemí29,5 m²
výška hřebene střechy4,1 m
sklon střechy28°

Altán 04 by se mohl považovat i za menší zahradní domek. Díky svému zázemí (sprcha, WC) je ideálním doplňkem k venkovnímu bazénu. Uvnitř dispozice je počítáno s pracovní kuchyňskou plochou a krbem resp. větším grilem. Tento altán skvěle poslouží i pro pořádání akcí pro větší společnost, ale díky svému řešení Vám poskytne dostatek soukromí. Svou architekturou se hodí k tradičním i moderním typům rodinných domů.
V orientační ceně altánu není započítáno vybavení kuchyně, WC, sprcha a krb. Volba konkrétního typu vybavení je ponechána na investorovi. Více informací o ceně viz. popis orientační ceny altánů.

Vojtěch Carda
samostatný projektant projektu Altán 04
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami projektu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.